Список умовних скорочень населених пунктів

Бабухів – с. Бабухів Рогатинського району Івано-Франківської області.

Баня-Березів – с. Баня-Березів Косівського району Івано-Франківської області.

Батятичі – с. Батятичі Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Белелуя – с. Белелуя Снятинського району Івано-Франківської області.

Берегомет – смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області.

Бережани – м. Бережани Бережанського району Тернопільської області.

Березина – с. Березина Жидачівського району Львівської області.

Бертишів – с. Бертишів Жидачівського району Львівської області.

Бишки – с. Бишки Козівського району Тернопільської області.

Біла – с. Біла Тернопільського району Тернопільської області.

Бірки – с. Бірки Яворівського району Львівської області.

Боберка – с. Боберка Турківського району Львівської області.

Братишів – с. Братишів Тлумацького району Івано-Франківської області.

Буданів – с. Буданів Теребовлянського району Тернопільської області.

Буцнів – с. Буцнів Тернопільського району Тернопільської області.

Бучач – м. Бучач Бучацького району Тернопільської області.

Вашківці – м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області.

Велеснів – с. Велеснів Монастириського району Тернопільської області.

Великий Любінь – с. Великий Любінь Городоцького району Львівської області.

Вербіж – с. Вербіж Миколаївського району Львівської області.

Верхній Ясенів – с. Верхній Ясенів Верховинського району Івано-Франківської області.

Верхня Липиця – с. Верхня Липиця Рогатинського району Івано-Франківської області.

Верховина – смт. Верховина Верховинського району Івано-Франківської області.

Ветлин – с. Ветлин Ярославського повіту, яке було виселене під час операції "Вісла".

Вибудів – с. Вибудів Козівського району Тернопільської області.

Видинів – с. Видинів Снятинського району Івано-Франківської області.

Вижниця – м. Вижниця Вижницького району Чернівецької області.

Вишків – с. Вишків Долинського району Івано-Франківської області.

Віжомля – с. Віжомля Яворівського району Львівської області.

Вікторів – с. Вікторів Галицького району Івано-Франківської області.

Вільхівці – с. Вільхівці Городенківського району Івано-Франківської області.

Вовків – с. Вовків Перемишлянського району Львівської області.

Вовчинець – с. Вовчинець, яке тепер підпорядковане Івано-Франківській міській раді.

Вовчківці – с. Вовчківці Зборівського району Тернопільської області.

Войнилів – смт. Войнилів Калуського району Івано-Франківської області.

Волиця – с. Волиця Жовківського району Львівської області.

Волосів – с. Волосів Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Волосянка – с. Волосянка Сколівського району Львівської області.

Воля-Гомулецька – с. Воля-Гомулецька Жовківського району Львівської області.

Вороблевичі – с. Вороблевичі Дрогобицького району Львівської області.

Ворохта – смт. Ворохта Івано-Франківської області.

Вороців – с. Вороців Яворівського району Львівської області.

Вузлове – с. Вузлове Радехівського району Львівської області.

Галич – м. Галич Галицького району Івано-Франківської області.

Гвізд – с. Гвізд Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Гвоздець – с. Гвоздець Старосамбірського району Львівської області.

Гиновичі – с. Гиновичі Бережанського району Тернопільської області.

Гірське – с. Гірське Миколаївського району Львівської області. Старовинна назва – Горуцьке.

Глиняни – с. Глиняни Золочівського району Львівської області.

Глядки – с. Глядки Зборівського району Тернопільської області.

Гніздичів – смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської області.

Голгоча – с. Голгоча Підгаєцького району Тернопільської області.

Городенка – м. Городенка Городенківського району Івано-Франківської області.

Горожанка – с. Горожанка Монастириського району Тернопільської області.

Горохолина – с. Горохолина Богородчанського району Івано-Франківської області.

Грабовець – с. Грабовець Богородчанського району Івано-Франківської області.

Григорів Мон. – с. Григорів Монастириського району Тернопільської області.

Григорів Рог. – с. Григорів Рогатинського району Івано-Франківської області.

Гряда – с. Гряда Жовківського району Львівської області.

Губичі – с. Губичі Старосамбірського району Львівської області.

Денисів – с. Денисів Козівського району Тернопільської області.

Дидьова – с. Дидьова (територія Турківського району), яке було знищене під час операції "Вісла".

Дідилів – с. Дідилів Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Дідичі – с. Дідичі Ківерцівського району Волинської області.

Довгий Войнилів – с. Довгий Войнилів Калуського району Івано-Франківської області.

Домажир – с. Домажир Яворівського району Львівської області.

Дрогобич – м. Дрогобич Дрогобицького району Львівської області.

Дубенка – с. Дубенка Монастириського району Тернопільської області.

Дусанів – с. Дусанів Перемишлянського району Львівської області.

Єзупіль – с. Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської області.

Желдець – с. Желдець Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Жуків – с. Жуків Бережанського району Тернопільської області.

Журавно – смт. Журавно Жидачівського району Львівської області.

Жураки – с. Жураки Богородчанського району Івано-Франківської області.

Журів – с. Журів Рогатинського району Івано-Франківської області.

Журів – с. Журів Рогатинського району Івано-Франківської області.

Завалів – с. Завалів Підгаєцького району Тернопільської області.

Загвіздя – с. Загвіздя Тисменицького району Івано-Франківської області.

Задарів – с. Задарів Монастириського району Тернопільської області.

Залуква – с. Залуква Галицького району Івано-Франківської області.

Замулинці – с. Замулинці Коломийського району Івано-Франківської області.

Запитів – смт. Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Заріччя – с. Заріччя Жидачівського району Львівської області.

Зелів – с. Зелів Яворівського району Львівської області.

Зубрець – с. Зубрець Бучацького району Тернопільської області.

Іваниківка – с. Іваниківка Богородчанського району Івано-Франківської області.

Іванівка – с. Іванівка Теребовлянського району Тернопільської області.

Іванівці – с. Іванівці Жидачівського району Львівської області.

Івачів – с. Івачів Зборівського району Тернопільської області.

Кам’янка-Бузька – м. Кам’янка-Бузька Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Качанівка – с. Качанівка Підволочиського району Тернопільської області.

Княгиничі – с. Княгиничі Рогатинського району Івано-Франківської області.

Кобаки – с. Кобаки Косівського району Івано-Франківської області.

Кобиловолоки – с. Кобиловолоки Теребовлянського району Тернопільської області.

Козівка – с. Козівка Козівського району Тернопільської області.

Комарно – м. Комарно Городоцького району Львівської області.

Копичинці – м. Копичинці Гусятинського району Тернопільської області.

Коропець – смт. Коропець Монастириського району Тернопільської області.

Коростів – с. Коростів Сколівського району Львівської області.

Корчмин – с. Корчмин (Томашівський повіт, Люблінське воєводство, Польща).

Косів – м. Косів Косівського району Івано-Франківської області.

Костільники – с. Костільники Бучацького району Тернопільської області.

Котузів – с. Котузів Теребовлянського району Тернопільської області.

Красне – смт. Красне Буського району Львівської області.

Красносільці – с. Красносільці Збаразького району Тернопільської області.

Крехів – с. Крехів Жовківського району Львівської області.

Кривки – с. Кривки Теребовлянського району Тернопільської області.

Криворівня – с. Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області.

Крихівці – с. Крихівці Тисменицького району Івано-Франківської області.

Крупське – с. Крупське Миколаївського району Львівської області.

Кульчиці – с. Кульчиці Самбірського району Львівської області.

Кунин – с. Кунин Жовківського району Львівської області.

Куропатники – с. Куропатники Бережанського району Тернопільської області.

Лапаївка – с. Лапаївка Пустомитівського району Львівської області.

Лисиничі – с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області.

Лівчиці – с. Лівчиці Городоцького району Львівської області.

Лозино – с. Лозино Яворівського району Львівської області.

Лолин – с. Лолин Долинського району Івано-Франківської області.

Любеля – с. Любеля Жовківського району Львівської області.

Люча – с. Люча Косівського району Івано-Франківської області.

Мавковичі – с. Мавковичі Городоцького району Львівської області.

Манява – с. Манява Богородчанського району Івано-Франківської області.

Маріямпіль – с. Маріямпіль Галицького району Івано-Франківської області.

Матіївці – с. Матіївці Коломийського району Івано-Франківської області.

Меденичі – смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області.

Мечищів – с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

Миколаїв – м. Миколаїв Миколаївського району Львівської області.

Микуличин – с. Микуличин Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Милування – с. Милування Тисменицького району Івано-Франківської області.

Михайловичі – с. Михайловичі Дрогобицького району Львівської області.

Містки – с. Містки Пустомитівського району Львівської області.

Молодятин – с. Молодятин Коломийського району Івано-Франківської області.

Монастириська – м. Монастириська Монастириського району Тернопільської області.

Москалівка – с. Москалівка Лановецького району Тернопільської області.

Мшанець – с. Мшанець Старосамбірського району Львівської області.

Нагуєвичі – с. Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області.

Нивиці – с. Нивиці Радехівського району Львівської області.

Нижні Лубянки – с. Нижні Лубянки Збаразького району Тернопільської області.

Нижній Березів – с. Нижній Березів Косівського району Івано-Франківської області.

Нижня Лукавиця – с. Нижня Лукавиця Стрийського району Львівської області.

Ніжнів – с. Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області.

Новий Витків – с. Новий Витків Радехівського району Львівської області.

Новий Кропивник – с. Новий Кропивник Дрогобицького району Львівської області.

Нові Сади – с. Нові Сади (ґміна Фредрополь, Перемишльський повіт, Підкарпатське воєводство, Польща).

Новобарово – с. Новобарово Тячівського району Закарпатської області.

Новошин – с. Новошин Долинського району Івано-Франківської області.

Озеряни – с. Озеряни Тлумацького району Івано-Франківської області.

Олеша – с. Олеша Монастириського району Тернопільської області.

Орелець – с. Орелець Снятинського району Івано-Франківської області.

Осташівці – с. Осташівці Зборівського району Тернопільської області.

Острів – с. Острів Сокальського району Львівської області.

Отинія – смт. Отинія Коломийського району Івано-Франківської області.

Охримівці – с. Охримівці Збаразького району Тернопільської області.

П’ятничани – с. П’ятничани Жидачівського району Львівської області.

Павлівка – с. Павлівка Тисменицького району Івано-Франківської області.

Перегінське – смт. Перегінське Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Петрилів – с. Петрилів Тлумацького району Івано-Франківської області.

Печеніжин – смт. Печеніжин Коломийського району Івано-Франківської області.

Підбережжя – с. Підбережжя Долинського району Івано-Франківської області.

Підберізці – с. Підберізці Пустомитівського району Львівської області.

Підзахаричі – с. Підзахаричі Путильського району Чернівецької області.

Підмихайлівці – с. Підмихайлівці Рогатинського району Івано-Франківської області.

Підпечери – с. Підпечери Тисменицького району Івано-Франківської області.

Пісочна – с. Пісочна Миколаївського району Львівської області.

Пістинь – с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області.

Подусільна – с. Подусільна Перемишлянського району Львівської області.

Поморяни – смт. Поморяни Золочівського району Львівської області.

Посіч – с. Посіч Тисменицького району Івано-Франківської області.

Постолівка – с. Постолівка Гусятинського району Тернопільської області.

Пристань – с. Пристань Сокальського району Львівської області.

Пужники – с. Пужники Тлумацького району Івано-Франківської області.

Раковець – с. Раковець Пустомитівського району Львівської області.

Рахиня – с. Рахиня Долинського району Івано-Франківської області.

Рибне – с. Рибне Косівського району Івано-Франківської області.

Ридодуби – с. Ридодуби Чортківського району Тернопільської області.

Розділ – с. Розділ Миколаївського району Львівської області.

Розлуч – с. Розлуч Турківського району Львівської області.

Розношинці – с. Розношинці Збаразького району Тернопільської області.

Руда-Сілецька – с. Руда-Сілецька Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Рудне – смт. Рудне Львівської області.

Русів – с. Русів Снятинського району Івано-Франківської області.

Русятичі – с. Русятичі Жидачівського району Львівської області.

Саджава – с. Саджава Богородчанського району Івано-Франківської області.

Саджавка – с. Саджавка Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Семаківці – с. Семаківці Коломийського району Івано-Франківської області.

Ситихів – с. Ситихів Жовківського району Львівської області.

Сілець Кам. – с. Сілець Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Сілець Тис. – с. Сілець Тисменицького району Івано-Франківської області.

Скобичівка – с. Скобичівка Богородчанського району Івано-Франківської області.

Смодна – с. Смодна Косівського району Івано-Франківської області.

Соколя – с. Соколя Буського району Львівської області.

Солуків – с. Солуків Долинського району Івано-Франківської області.

Сороки – с. Сороки Бучацького району Тернопільської області.

Старий Мізунь – с. Старий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області.

Старі Богородчани – с. Старі Богородчани Богородчанського району Івано-Франківської області.

Старі Олешниці – м. Старі Олешиці (Любачівський повіт, Підкарпатське воєводство, Польща).

Стецева – с. Стецева Снятинського району Івано-Франківської області.

Страдч – с. Страдч Яворівського району Львівської області.

Стрий – м. Стрий Стрийського району Львівської області.

Сугрів – с. Сугрів Жидачівського району Львівської області.

Судова Вишня – м. Судова Вишня Мостиського району Львівської області.

Таурів – с. Таурів Козівського району Тернопільської області.

Тисмениця – м. Тисмениця Тисменицького району Івано-Франківської області.

Тисьменичани – с. Тисменичани Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Товмач – с. Товмач Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Товстеньке – с. Товстеньке Чортківського району Тернопільської області.

Топорівці – с. Топорівці Городенківського району Івано-Франківської області.

Трибухівці – с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

Тростянець – с. Тростянець Зборівського району Тернопільської області.

Трудовач – с. Трудовач Золочівського району Львівської області.

Трускавець – м. Трускавець Львівської області.

Тулуків – с. Тулуків Снятинського району Івано-Франківської області.

Тумир – с. Тумир Галицького району Івано-Франківської області.

Тустань – с. Тустань Галицького району Івано-Франківської області.

Тухля – с. Тухля Сколівського району Львівської області.

Угринів – с. Угринів Тисменицького району Івано-Франківської області.

Урмань – с. Урмань Бережанського району Тернопільської області.

Устя – с. Устя Снятинського району Івано-Франківської області.

Ушня – с. Ушня Золочівського району Львівської області.

Хмелівка – с. Хмелівка Теребовлянського району Тернопільської області.

Ходовичі – с. Ходовичі Стрийського району Львівської області.

Хом’яківка – с. Хом’яківка Тисменицького району Івано-Франківської області.

Хотінь – с. Хотінь Калуського району Івано-Франківської області.

Ценів – с. Ценів Козівського району Тернопільської області.

Цеперів – с. Цеперів Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Цуцилів – с. Цуцилів Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Чагрів – с. Чагрів Рогатинського району Івано-Франківської області.

Чернихівці – с. Чернихівці Збаразького району Тернопільської області.

Черниця – с. Черниця Бродівського району Львівської області.

Черніїв – с. Черніїв Тисменицького району Івано-Франківської області.

Черче – с. Черче Рогатинського району Івано-Франківської області.

Чорні Ослави – с. Чорні Ослави Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Чорнолізці – с. Чорнолізці Тисменицького району Івано-Франківської області.

Чортків – м. Чортків Чортківського району Тернопільської області.

Чортовець – с. Чортовець Городенківського району Івано-Франківської області.

Шевченкове – с. Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області.

Шибалин – с. Шибалин Бережанського району Тернопільської області.

Шимківці – с. Шимківці Збаразького району Тернопільської області.

Шишківці – с. Шишківці Борщівського району Тернопільської області.

Шманьківці – с. Шманьківці Чортківського району Тернопільської області.

Явче – с. Явче Рогатинського району Івано-Франківської області.

Ямельня – с. Ямельня Яворівського району Львівської області.

Ямниця – с. Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області.

Ясениця-Сільна – с. Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області.