Cosa Nostra

Колись тут були степи і міста,
Верблюди літали, співали сонети,
Єдиний народ козаків і дівчат
Колись населяв зелену планету.

Розводили страусів, їли біфштекси,
Зводили храми й атомні станції
Допоки єретик і гомік Енштейн
Не вигадав новий вид рекреації.

Тоді і почався кінець екзистенції,
Жидомасони втекли на Венеру,
Лишились лише негри й бандерівці
Гнити і гинути за вільну Нігерію.

Взірвалося все і втонуло в урані.
Вижили лише козаки і жирафи,
І ще один крокодил поранений
Дихав ледь-ледь під столицею ляхів.

І ти, кохана, пішла до неба,
Випали зуби, лилась рікою кров,
Але я і мертву таку люблю тебе,
Тому що не вмирає тільки любов.

Примітки:
Колись населяв зелену планету. Раніше планету Земля стало називали "голубою" (блакитною). В зв’язку з стрімким поширенням з Заходу у вісімдесяті роки XX сторіччя ототожнення слова "голубий (блакитний)" зі значенням "гомосексуалістичний", останнім часом помітне звуження вживання цих епітетів в офіційній лексиці та художній літературі.

Розводили страусів, їли біфштекси. Згідно досліджень покійного відомого історика і археолога професора Чмихова на півдні України (ареал сучасних Херсонської і Миколаївської областей) впритул до XIII сторіччя в масовій кількості водилися великі нелітаючі птиці (щось середнє між дрофами і страусами). Їхнє зникнення хронологічно співпадає з нашестям татаро-монгольських військ (1238-1240 роки).

Зводили храми й атомні станції. Вдалі відповідники основним протилежностям: Духу і Раціо.

Допоки єретик і гомік Енштейн. Достеменних підтверджень гомосексуалізму Енштейна немає. Всі плітки базуються лише на пізніших спогадах його колишнього учня Макса Гінденбурга, в яких той описує переодягання Енштейна в кабінеті в жіночий одяг та поплескування вчителя по його (Максових) сідницях. Знаючи екстравагантний характер Енштейна (найвідоміша фотокартка якого з висунутим язиком була зроблена вже в старості) та враховуючи той факт, що Енштейн з якихось міркувань не заповів Гінденбургу своєї наукової спадщини (на що той сподівався), можна припустити, що ми маємо справу з банальною справою посмертно звести рахунки. Щодо єретизму Енштейна – явна помилка. Єресь – це відступ від канонів Християнства, що іудей Енштейн зробити ніяк не міг.

Не вигадав новий вид рекреації. Рекреація – відпочинок, відновлення. Тут слово "рекреація" вживається свідомо з натяком на творчість видатного українського письменника Юрія Андруховича.

Жидомасони втекли на Венеру. Використання слова "жидомасони" ніякою мірою не свідчить про антисемітизм Етиля Простова. Слово "жид" в означенні "єврей" не містить в українській мові (і аналогічно в польській та чеській) негативного навантаження як в російській, про що писав ще Михайло Грушеський (дивіться його роботу "Хто такі українці"). В той же час, враховуючі таке негативне значення в сусідній Росії, чия мова надзвичайно поширена в Україні, носії української літературної мови, як правило, не вживають це слово в офіційному лексиконі. Слово "жидомасон" не притаманно українській мові, а є продуктом російської ідеології. В Росії це слово в ходу у шовіністичних (так званих "почвєннических") колах, які вбачають всі проблеми "матушкі-Росії" в першу чергу в євреях. Слово "жидомасони" використано Етилем Простовим в жартівливому сенсі, адже неможливо уявити, щоби всі євреї емігрували на планету Венера.

Лишились лише негри й бандерівці. Поєднання в одному переліку негрів і українців (бандерівців) підкреслює упослідженність українців, яке триває і досі.

Взірвалося все і втонуло в урані. 26 квітня 1986 року вибухнула Чорнобильська атомна станція – найбільша трагедія в історії людства пов’язана з "мирним атомом". Сотні людей загинули, десятки тисяч були переселені, подальший вплив радіації на опромінених не передбачуваний.

Вижили лише козаки і жирафи. Згідно версії професора Дж.Еліота (Гарвардський університет), через стрімкий розвиток цівілізації і неконтрольоване вирубання лісів на Землі приблизно до 2300 року вимре останній представник фауни (тваринного світу). Жирафи, завдяки своєму високому зросту, вимруть одними з останніх.

І ще один крокодил поранений дихав ледь-ледь під столицею ляхів. Тут натяк на відомий випадок з крокодилом "Луі" у Варшаві, який втік у 1974 році з місцевого зоопарку. Лише, коли в каналізації впродовж 1974-75 років пропали семеро людей, почалася масова кампанія по пошуку і відлову рептилії. Під час полювання був смертельно поранений ще один поліціянт, після чого крокодила вдалося вбити з допомогою тротилової вибухівки. Офіційно жертвами крокодила-вбивці вважаються вісім чоловік, хоча цілком можливо, що реальний список жертв ще більший.

Але я і мертву таку люблю тебе, тому що не вмирає тільки любов. Статеві стосунки з мертвими людьми або тваринами (трупами), некрофілія – насьогодні вважається одним з видів сексуальних збочень.

Рекламне оголошення