Та як собі розгадаю, шо робити маю
Та як собі розгадаю, шо робити маю,
Та шо маю заплакати, то я засьпіваю.
Та шо маю заплакати, то я засьпіваю.
Примітки:
Записано у с. Орелець Снятинського району Івано-Франківської області.Джерело:
Коломийки. Том 1 / Упорядник Володимир Гнатюк. – Львів: Наукове Товариство імені Шевченка, 1905. – 302 с.Рекламне оголошення