Одеон

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняКоротка інформація:

Склад гурту:
Тарас Іщук – вокал
Сергій Паращук – гітара
Олександр Хара – гітара
Володимир Коляда – ударні

Датою створення гурту "ОДЕОН" слід вважати 10 березня 2007 року, коли гітарист Сергій Паращук та бас-гітарист Микола Павлюс домовились про спробу проведення кількох спільних репетицій з подальшою можливою співпрацею.

В обидвох хлопців був досвід роботи у попередніх рок-гуртах: "Холодне сонце" і "Вогні Цитаделі" у Сергія та "Оріон" у Миколи.

Після спілкування та кількох репетицій, зійшовшись у поглядах та музичних смаках, хлопці взялися за активний пошук однодумців, які б розділили стратегію майбутнього гурту, а саме: створення якісної рок-музики (а точніше "old school metal" 80-х років), яка виконуватиметься для задоволення, саморозвитку, пізнання та розширення власних можливостей, а не з метою комерційного заробітку.

У результаті, в травні 2008 року гурт було остаточно сформовано у складі: Володимир Коляда – ударні, Микола Павлюс – бас-гітара, Олександр Хара – гітара, Сергій Паращук – гітара.

Довготривалий період репетицій та напрацювання власного матеріалу дав свій результат і в січні 2010 року гурт здійснив запис інструментального демо-альбому під назвою "Крізь терни", до якого увійшло 7 композицій, і який представляв собою синтез кількох стилів, притаманних гуртам 80-х років: хеві/пауер/спід/треш/прог-метал.

У той же час склад гурту зазнає певних змін: у зв’язку з необхідністю проходження строкової служби у Збройних Силах України, колектив був змушений покинути гітарист Олександр "Маврін" Хара; натомість, після пошуків тривалістю три роки, гурт нарешті знаходить вокаліста, який розділивши стратегію некомерційності та загального розвитку, органічно вливається у колектив. Ним стає Тарас Іщук.

У такому складі гурт "ОДЕОН" активно працював до червня 2011 року, аж поки наші ряди несподівано не покинув Микола Павлюс, "пропавши" раз і назавжди, так і не прояснивши своєї позиції іншим учасникам колективу.

Слід віддати "належне" Миколі – разом з його зникненням так само зникли всі логотипи "ОДЕОНу", всі файли з каналу YouTube разом з "ОДЕОНівським" акаунтом, чимала кількість фотографій з наших альбомів на сторінці гурту Вконтакті.

Залишившись утрьох, хлопці взялись до активного пошуку нового учасника, і після нетривалих пошуків гурт "ОДЕОН" приступив до роботи з новим бас-гітаристом, Юрою Жильцовим – веселим та доброзичливим хлопакою, щоб незабаром мати можливість зустрітись із своїми шанувальниками на концертах.

А дебютом Юри стала його участь у зйомці кліпу на пісню "В пошуках мрії", котрий отримав багато теплих слів і схвальних відгуків, e тому числі і серед таких грандів рок-музики, як Артем Стиров (гурт "Маврин") та Ігор Купріянов (екс-"Чёрный кофе"), що показало всім "ОДЕОНчикам": ми – на правильному шляху, ми рухаємось у правильному напрямку!

Джерело:
vk.com