Друже Музико

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Друже Музико Друже Музико


Коротка інформація:

Склад гурту:
Максим Трубніков – гітара, вокал
Ірина Барвінська – баc
Сергій Чуденко – перкусія
Володимир Кравченко – ударні
Андрій Назаришин – баян
Ксенія Матусевич – бек вокал

"Друже Музико" – не просто музичний гурт, а справжня формація патріотичного позитиву! Спитаєте, що воно таке?

"У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це – наше рішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях", – пояснює фронтмен формації Максим Трубніков.

Дослухаючись до пісень "Друже Музико", можна поринути за обрій етно-блюз-року, – стилю, в основі котрого лежить українська мелодика, драйвовість року і ніжність блюзу водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише самим музикантам, а насамперед слухачам. Співанки формації патріотичного позитиву до смаку тим, хто любить українське і заради своєї любові готовий на героїчні вчинки. Певно, тому серед публіки музичної ватаги "Друже Музико" немає вікового обмеження – під ритми етно-блюз-року танцюють і підспівають від малечі до статечних. А позаяк у всі свої співанки формація вкладає зерня притчевості і мудрості, повчання та життєвої настанови, спрямовані на рідну націю, то український люд чує мелодію і відчуває слова серцем!

І що б не виконувала формація патріотичного позитиву "Друже Музико" – пісні власного написання, адаптації-обробки народних співанок або давні українські пісенні скарби – все це пронизано любов’ю до рідного, так що позитивна енергетика наповнює душі слухача по самі вінця.

Будь з нами, будь українцем!