Елегантно Зіпсовані

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Гарна пані 5.27 Мб 256 kbit


Фото:
Елегантно Зіпсовані


Коротка інформація:

Склад гурту:
Реп – вокал, гітара,
Сергій Скляров – бас,
Сергій Єлагін – гітара,
Ілля Тимовський – барабани,
Арсен – клавішні,
Євген Лакіда – гітара,
Мар’ян – бек-вокал, гітара,
перкусія, гармоніка.

Заснування

Протягом 1998-2002 років сформувався початковий склад: Реп – вокал, гітара; Станіслав Попович – бас-гітара; Олексій Попов – барабани; Василь Симчина – клавішні.

Перші репетиції відбувались у підвалі барабанщика, котрому ніколи не бракувало веселих компаній і частих візитів працівників міліції, які й стали першими критиками тандему Олексій Попов-Реп. Далі репетиційна база перемістилась у район нацменшин м. Ужгород "Радванка", в якому проживали переважно роми, що і заклало фундамент гарячого темпераменту гурту. Наприкінці квітня 1998 року до тандему приєднались Станіслав Попович і Василь Симчина, які і сформували остаточний кістяк гурту.

Перший публічний виступ гурту відбувся 9 травня 1998 року. Цю дату і вирішено вважати офіційним днем народження гурту Елегантно Зіпсовані.

Творчий шлях

У червні 1998-го до гурту приєднується Володимир Гласнер, котрий стає засновником Закарпатського обласного рок-клубу і незмінним менеджером і продюсером гурту Елегантно Зіпсовані. Гурт часто концертує і у відбірковому конкурсі фестивалю "Червона рута" отримує неофіційний приз глядацьких симпатій. У 2002 році гурт дає свій фінальний концерт на фестивалі "Роксолянка 2002", після якого гурт розпадається у зв’язку з від’їздом лідера гурту Репа на постійне проживання до Києва.

Наприкінці 2009 року Реп повертається до Ужгороду і вирішує воскресити гурт у оновленому складі, до якого входять: Сергій Скляров – бас-гітара, Сергій Єлагін – гітара, Євген Лакіда – гітара, Ілля Тимовський – барабани.

Перший виступ гурту в оновленому складі відбувається у червні 2010 року на фестивалі "ПораБуло 2010", після якого гурт отримує запрошення виступити на розігріві у легендарного Бориса Грєбєнщикова у вересні 2010-го. Після цієї події гурт вирішує засісти у студії і приступити до запису дебютного альбому, вихід котрого планується на травень 2011 року.

Далі буде...