Не притулятися

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Не притулятися Не притулятися


Коротка інформація:

Склад гурту:
Dreik Ramore – голос;
Space Rabbit – соло-гітара;
Саша Шльома Комаров – бас;
Коля Сватенко – ритм-гітара;
Максим Мачалка Мульти – барабани.

Гурт "Не притулятися" (НП) був створений 20 лютого 2005 року. Саме тоді відбулася перша репетиція і була написана перша пісня "Коли хочу...". Колектив починав у складі: Дрейк (вокал), Space Rabbit (бас), Скафандр (гітара до літа 2009), Текіла (барабани). Через декілька місяців було вирішено замінити ударника, і перемістити Текілу на бас.

Перша реформація гурту відбулась восени 2005 року – додали другу гітару, щоб надати більш жорстке звучання і виділити пісні лінією гітарних соло-партій.

У серпні 2007 року на студії "Умка" було записано перше демо гурту. Воно складалось з 4-х пісень.

На початку 2008 року у команді знову відбувається заміна ударника, і на місце Brutallo, який вирішив піти іншим музичним шляхом, приходить Дмитро Арістархов, паралельно займаючи місце басиста у гурті "Бастіон".

17-го грудня 2008 року НП приймають участь у проекті "Bingo Cover Fest", грають пісні Green Day.

На початку 2009 року гурт розпочинає першу серйозну студійну роботу – запис дебютного ЕР. Кінцевий варіант складався з 7 треків.

В 2009 році на заробітки до США від’їжджають двоє учасників Скафандр і Дмитро Арістархов, а басист Текіла залишає гурт з особистих причин. Таким чином "Не притулятися" мали починати все спочатку. Тому у 2009 році відбувається друга реформація НП – тепер за інструменти стали: Олександр Комаров (бас, гурт "Шльома і прищі"), Максим "Мачалка" Грєбінь (ударні, "Му*17"), Коля Сватенко (гітара, "Нема питань").

Перший перфоманс оновленого складу пройшов 17-го травня в клубі "Барви" на Дні народження друзів гурту – Му*17. Гостями були Серцевий напад та Brandon From 19. В цей час у мережі Інтернет для вільного завантаження був викладений перший сингл з нового ЕР – "Діти Землі". Пісня потрапляє в ротацію незалежного інтернет-радіо Cunt Radio.

З цього часу почалося нове відродження "Не притулятися". Хлопці дають декілька концертів в клубі "Бінго", виступають на фестивалях по всій Україні.

Взимку 2010 колектив відзняв дебютне відео на пісню "Дискомавпа", а вже у березні було офіційно оприлюднено записаний ЕР, що отримав назву "Я кохався із собакою".