Ліана

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Ліана Ліана Ліана


Коротка інформація:

Ліана народилася 21 жовтня в місті Тернополі у багатодітній сім'ї. Співає з дитинства, тому твердо переконана, що сцена це – її покликання!

Творча біографія Ліани розпочалася ще у садочку, а саме з виступів на дитячих ранках та різноманітних сольних номерів. Згодом все стало набагато серйознішим, оскільки розпочалося навчання у загальноосвітній школі №21, де співачка була активною учасницею всіх шкільних культурно-мистецьких заходів. Отже, коли постало питання, куди піти вчитися, Ліана довго не вагаючись, вступала до Тернопільського державного музичного училища ім. С. А. Крушельницької та з успіхом здобувала спеціальність "Музичне мистецтво". Цей навчальний заклад став для співачки солідною школою в плані оволодіння вокальною майстерністю, основами гармонії, історії та теорії музики, а також усіх тих знань, які є необхідними для кожного виконавця. З 2008 року співачка є студенткою Тернопільського національного економічного університету, де навчається на факультеті "Банківська справа".

Ще одним важливим кроком у становленні Ліани, як співачки виявився 2008 рік, адже саме у цьому році молода виконавиця розпочала сольну творчу кар’єру в напрямку "поп музика".

В репертуарі Ліани естрадні пісні на слова Ніни Івашкевич, Павла Доскоча, Вероніки Зенової та музику Дмитра та Андрія Макуха, Сергія Родька, Павла Доскоча, Олександра Фізяра. Вже записано 9 пісень таких, як: "Зоряний сон", "Циганка", "Зима", "Не судилось", "Загадаю бажання", "Не сама", "Счастье быть вдвоем", "Тільки ти", "Любовь как яд".

Нещодавно був відзнятий перший кліп Ліани на пісню "Не сама"! На даному етапі молода співачка плідно працює над записом дебютного альбому та є постійною учасницею теле- та радіо-проектів, шоу-програм, концертних дійств міського, обласного та регіональних рівнів.