Гетьман, квартет

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Андрій Кондратюк
Петро Заєць
Геннадій Касьяненко
Сергій Тищенко
Святослав Ільницький

Коли співає чоловічий вокальний квартет Гетьман, то мимоволі виникає образ чотирьох кремезних ватагів, до того ж сонячно усміхнених. О, які це потужні, чисті, красиві і, дисципліновані голоси! Напевно тому, що творчий шлях колективу розпочинався в ансамблі Збройних сил України.

У репертуарі кожного вокаліста є арії з опер, камерні класичні твори, народні й сучасні пісні. Майстерне володіння голосом з неповторним тембром і великим діапазоном породжує самобутнє гармонійне багатоголосся. Справжній козацький дух чується і в назві квартету, і в манері виконання.

"Гетьман" – бажаний гість у всіх концертних залах та на майданчиках України, брав участь в урядових концертах, державних культурних акціях міжнародного значення, таких як Дні культури України в Росії, Білорусі, Казахстані, Узбекистані, Болгарії, Португалії, Австрії, Швеції. На гастрольній мапі квартету сольні концерти у Франції, Німеччині, Голландії, Норвегії, США, Канаді...

У творчому доробку колективу – записи до фільмів, для музичного фонду радіо України, три музичних альбоми.

За значний внесок у розвиток української музичної культури учасникам квартету у 2002 році були присвоєні почесні звання народних артистів України.

Джерело:
vox.com.ua