Полюси

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Полюси


Коротка інформація:

Склад гурту:
Олег Сірман – вокал, тексти;
Олексій Косован – ритм-гітара;
Любомир Олянич – клавіші;
Вадим Вигнан – бас-гітара;
Анатолій Руснак – соло-гітара;
Олександр Попов – ударні.

Датою створення колективу є 6 грудня 2005 року, саме в день Збройних сил України, було виконано першу пісню тоді ще самодіяльного гурту "Полюси". Свою назву "Полюси" асоціюють з контрастністю учасників гурту. Процес перетворення команди на справжній рок-гурт тривав декілька років. Як і личить молодому колективу, "Полюси" для початку вирішили підкорити симпатії рідного Садгірського району. Гурт став бажаним гостем всіх місцевих заходів. В той час всі учасники були ще школярами і по дитячому марили зірковим майбутнім. Було навіть відзнято кілька аматорських відеокліпів, які тепер можна переглядати для того, щоб підняти собі настрій.

Наступним кроком стало освоєння гри на музичних інструментах, оскільки крім бажання необхідне ще й уміння. Не всі учасники на той момент мали музичну освіту. Незважаючи на відсутність елементарних навиків, гурт подався на зйомки популярного на той час шоу на музичному каналі для того, щоб показати себе. Звичайно зіграти так, як хотілося, не вдалося, але "Полюси" подружилися з багатьма відомими людьми, з якими контактують і співпрацюють понині.

З 2008 року гурт починає записувати свої перші професійні пісні. "Ваш абонент", став першою піснею "Полюсів". За кілька місяців у кожного поважаючого себе студента чи школяра в телефоні мала бути ця пісня. Це дозволило виступити "Полюсам" чи не в кожному навчальному закладі міста. Також в цьому році починається вливання цього молодого колективу в середовище чернівецьких рок-гуртів. Взимку відбувся перший в житті гурту фестиваль "Драйвомір".

2009 рік почався для колективу з цікавих знайомств із місцевими командами "Знак води", "Гуцул Каліпсо" та "Кремп", з якими пізніше відбулися спільні концерти та заходи. На день міста "Полюси" стали переможцями всеукраїнського фестивалю "Відродження", де здобули другу премії в номінаціях рок-музика та найкращий соло-гітарист.

Відтепер колектив складається з професійних музикантів, які раніше працювали у різних командах.

Джерело:
polusy.com.ua