Ґорґани

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Фото:
Ґорґани


Коротка інформація:

Склад гурту:
Elen – вокал,
Yulik – гітара, вокал,
Serj – барабани,
Irene – клавіші,
Eugene – бас-гітара.

Все почалося з того, що двоє молодиків, яких звати Serj (барабани) та Endi (вокал, гітара), почали музичні експерименти у стилі альтернативного року далекого літа 2006 року. Не вистачало тільки басиста. Пошуки тривали паралельно з напрацюванням матеріалу, аж ось дивовижна звістка! Goblin, басист гурту "Карна", вирішив покинути вищевказаний гурт та повернутися з Києва до Івано-Франківська. Йому одразу було запропоновано вакантну посаду в гурті. Закипіла робота у повному складі. Тоді ж народилася назва гурту – Ricochet (Рикошет). Відбувалися перші виступи та перші демо-записи.

Але на весні 2008 року в групі відбулися деякі зміни та поповнення складу: з’явився четвертий учасник – Igor (екс "Бобри") – який зайняв позицію головного вокалу та гітари. Одночасно він приніс з собою новий репертуар в дещо попсовішому стилі. Напрацьовано близько 15-ти пісень та записано їх на Frostudio. Восени 2008 року відбуваються нові зміни у складі гурту: Endi (гітара, бек-вокал) вирішив покинути рок-музику взагалі і зайнятися вищим мистецтвом в області класичної музики. Одразу ж заповнено вакантну посаду. До нас прийшов Yulik (бек-вокал, гітара, клавіші), екс-лідер гурту "Сина Машина".

В лютому 2009-го наш колектив покидає бас-гітарист Вітя Goblin... За його словами, він втратив інтерес до даного поп-рокового напрямку, в якому ми знайшли свою майбутню дорогу. Його замінив Ігор (вокал, гітара) – тепер (вокал, бас). Також в гурті майже одночасно з’являються ще двоє учасників, точніше учасниць, які обійняли посади клавішниці (Irene) і бек-вокалістки (Elen).

Після останніх змін в Рикошеті (склад гурту, кількість учасників, творчі зміни тощо), відчувалася деяка незручність з приводу даної назви гурту, яка була актуальна для першого складу гурту і творчого напрямку тих часів… Тоді ж, згідно внутрішнього стану теперішніх учасників, одноголосно вирішено адаптувати назву відповідно даному творчому етапові гурту. Після проведення кастингу шаленої кількості варіантів потенційних назв та завдяки збігу певних віщих обставин, з’явився абсолютно спонтанний варіант – "П’ять зірок" (5ziROCK), який одразу і без жодних сумнівів погодили всі учасники (велике спасибі та доземний уклін автору даної назви, який вирішив залишитись інкогніто). Саме просте трактування нової назви: нас п’ятеро і чим ми не зірки?! Але кожен може розуміти цю назву по-своєму. Насправді ми мали на увазі знак якості.

В листопаді 2009 року через розбіжність у поглядах на нашу подальшу творчість, розійшлися наші дороги з Ігорем (вокал, бас). Надалі роль вокалістів будуть виконувати Олена та Юлік, а в ролі бас-гітариста виступить Євген – благовірний нашої Оленки (він з недавніх пір вирішив спробувати себе в бас-гітарній грі). Почала народжуватись музика в дещо іншому напрямку, захотілося додати свого, рідного, народного, можливо, навіть етнічного... Відповідно стара назва "5ziROCK" якось сама по собі стала неактуальним пережитком минулого. Тому виникла потреба змінити її. Після деяких пошуків та роздумів, ми одноголосно зупинилися на такому цікавому слові як – "Ґорґани" (кому цікаво що це за таке слово – наберіть його у Вікіпедії).

Джерело:
vkontakte.ru