Чорна перлина

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Ніка Ареміх – вокал
Євгеній "jnmusician" Наумов – гітара
Олександр "SchiFFer" – бас-гітара
Ведомир – ударні
Андрій Купчак – скрипка
Євген Бондаренко – саксофон

Восени 2007 року одне особливе перехрестя доль зібрало у собі чотири звивисті стежини: гітарист, бас-гітарист, вокалістка та барабанщик шукали однодумців для створення чогось нового та по-справжньому близького. З цієї миті почав впевнено прокладатися шлях під назвою "Чорна перлина".

Насправді музиканти вважають днем народження гурту 22 січня 2008 року, коли вони вперше зібралися з інструментами й почали творити.

Пізніше у складі з’явилася скрипка, що додала пісням фолкового звучання, та саксофон, що приніс джазовий відтінок до більшості пісень команди.

З дня заснування гурту почали з’являтися пісні про почуття, думки, емоції, спостереження, про страх та впевненість, про силу та слабкість, про те, що є, і про те, чого ніколи не було й не буде... Одним словом, пісні про життя. І саме ці пісні, що поєднують у собі природне з неймовірним, приваблюють до себе слухача, якому гостро не вистачає відвертості та невтомного пошуку індивідуальності.

За півтора роки свого існування гурт неодноразово виступав у Києві (арт-кафе "Філін", "Чеширский кот", Бочка, клуб "Барви", Диско радіо хол) й Чернівцях, брав участь у декількох регіональних фестивалях (м. Пирятин, м. Гребінка) і в фіналі фестивалю "Червона рута 2009" (м. Чернівці).

Джерело:
chornaperlyna.com