Реінкарнація

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Олена Пяткова – вокал;
Дмитро Коваленко – гітара;
Дмитро Шевчук – гітара;
Ярослав Поліщук – бас;
Олег Шумар – барабани.

"Реінкарнація" утворилася на зламі 1999 і 2000 року, але у ті часи гурт носив іншу назву – "Условный Рефлекс". Склад гурту постійно змінювався, але його кістяк становили Дмитро Коваленко і Ярослав Поліщук. У 2001 році "Рефлекс" перестає існувати. Дмитро і Ярослав вирішують не повторювати помилки минулого і, йдучи далі, утворюють новий гурт – "Реінкарнація".

Незважаючи на постійні зміни в складі, "Реінкарнація" дає низку концертів у "Барвах". У 2002 гурт записує свій перший альбом "Мир без любви". Склад нарешті стабілізується – приєднується гітарист Паша Дятлов, а згодом барабанщик Антон Ніколаєнко.

У 2003 році гурт активно виступає у київських клубах – "Купідон", "Барви", "Плай". Колектив неодноразово відзначають за якісніше аранжування до пісень. Впродовж 2004-2005 років "Реінкарнація" знаходиться на репетиційній базі, де відпрацьовує принципово новий матеріал.

У 2005 році до гурту приєднується вокаліст Борис Сачалко. "Реінкарнація" знову виступає у Барвах. У тому ж таки 2005 гурт покидає Павло Дятлов. Його місце посідає Дмитро Шевчук. У такому складі гурт знову дає низку концертів у Барвах і приступає до запису нового матеріалу.

Спробувавши на протязі двох років голос Бориса, врешті-решт після виступу у 2007 році в клубі "Майдан", гурт вирішує змінити тип вокалу на інший. Так наприкінці 2007-го до "Реінкарнації" приєднується вокалістка Олена Пяткова. Перше півріччя 2008 року гурт проводить у напрацюванні композицій з жіночим вокалом готуючись до запису другого альбому "Оберiг". Але запис стає останнім у складі команди для Антона. Тому після випробування декількох можливих учасників на початку 2009 року барабанщиком "Реінкарнації" стає Олег Шумар. І гурт знову продовжує повноцінну роботу.

На сьогодні "Реінкарнація" у творчих пошуках та ідеях. Гурт шукає однодумців, які працюють у схожих стилях, для партнерства (спільні виступи в Києві та інших містах України, інформаційна підтримка одне одного). Ми відкриті для будь-якої співпраці.

Джерело:
reincarnation.kiev.ua