decem23r

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Intro 2.5 Мб 320 kbit
Outro 2.89 Мб 320 kbit
Невідомий 11 Мб 320 kbit
Сам 14 Мб 320 kbit
Я поруч 16 Мб 320 kbit


Фото:
decem23r


Коротка інформація:

Все закінчиться 23-го грудня... Незалежно і безвихідно. Сонце помре, занурюючи те, що оточує, в тьму. І народиться знов, освітлюючи надію тих, що вижили. І буде це повторюватися вічно. Незалежно і безвихідно.

Ідея грати "іншу" музику виникла в головах двох гітаристів Олексія Зінченко і Олександра Пономарьова. Взимку 2008-го думки матеріалізувалися в створення групи. Відразу ж почався активний пошук складу. Після деяких проб на місце ударника був запрошений Роман Яровий. Впродовж декількох тижнів був напрацьований матеріал, але група репетирувала в неповному складі. Музиканти, що виявили бажання прийняти участь в проекті в ролі бас-гітариста, залишали бажати кращого. Незабаром відбулася "доленосна" зустріч з Аліною Білушенко: дівчина дуже добре справлялася з інструментом і після першого ж прослуховування не залишилося сумнівів з приводу її участі в групі. Через деякий час несподівано для учасників гурту на роль вокаліста захотів спробуватися Стас Берніков. Влітку 2009 тодішній ударник покидає групу і на його місце приходить Стас Ратніков. Так був остаточно сформований склад.

Група почала виступати і доносити свої ідеї, в основі яких лежать міркування, дослідження переживань і спонук, створення образів, гра контрастів, свобода думки.