Копірайт

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Сергій Гнатюк – вокал
Дмитро Лазарєв – гітара
В’ячеслав Короткий – бас-гітара
Олександр Дроздов – барабани
Петро Свіст – клавішні

Музика. Яке багатозначне слово. Але ні для кого не секрет, що ділиться вона на тих, хто її слухає і тих, хто її творить. Мова піде саме про тих, хто створює музику. Мова йде про яскравий гурт під назою "Копірайт".

А зараз урок історії. Перший, хто з’явився на горизонті того, що зараз носить назву "Копірайт" був вокаліст Сергій Гнатюк. Сталося це в далекому 2005. Сергій несоромлячись запевняє, що поштовхом до створення, чогось, типу музичного гурту було його нерозділене кохання. З прадавніх часів, всім дорослим людям знайома ситуація: любиш, цінуєш, прив’язуєшся і тут одного чудового дня тобі заявляють, що мовляв – "все". Кінець. Я пішла, бо таке життя. Ну, хоча в кожній конкретній ситуації можуть бути різні варіації, але від того нікому не краще. Звичайно, щоб ось так просто змиритися з таким поворотом подій, треба бути або відморозком, або подвійним відморозком. Кожен сприймає такий перебіг подій по-своєму.

Отже, в усьому є свої плюси. Ось і Сергій Гнатюк, будучи в далекому 2005 музикантом-початківцем, вирішив створити свій власний гурт. Пройшло чотири роки і ми маємо повноцінний та надзвичайно музичний "Копірайт".

На початку існування гурт взяв досить логічну для морального стану покинутої людини назву "Самотня оаза". Враховуючи те, що протягом 2005-2008 рр. колектив встиг змінити не лише назву, а й практично весь музичний склад учасників і зрештою змінився музичний стиль виконання, то можна сміливо та з усією відповідальністю заявити, що то були практично дві різні команди. Люди приходили і йшли з гурту. По різних причинах. Можливо, для когось це буде відкриттям, але для того, щоб грати та виконувати музику, нею треба займатися.

На початковому етапі будь-який гурт переживає ненайкращі часи. Шукає місце для репетиційної бази, шукає час власне на репетиції, створює матеріал... Тинятися доводиться, як правило, по підвальних, або напівпідвальних приміщеннях. За цю роботу ніхто не платить. Все виключно на власному ентузіазмі. А ще є робота основна (там, де платять гроші). Не кожен от так легко зможе займатися музикою з доволі частою періодичністю, та ще й віддавати зі сльозами на очах свої кровно зароблені на потреби розвитку гурту. Тому і не дивно що під час формування колективу певна частина контенгенту учасників відсіюється. В нашому випадку все власне так і відбулося.

Окрім того, що неозброєним оком можна помітити зовнішню відмінність та несхожість між собою кожного з учасників гурту, люди знаючи хлопців поближче стверджують, що і як особистості вони між собою абсолютно різні. Як вони при цьому можуть так ефективно співпрацювати залишаєтся загадкою. Можна тільки розвести руками та ще раз собі пригадати, що музиканти все ж таки народ цікавий.

Команда брала участь у фестивалях "Я і гітара" (м. Рівне, 2006-2008 рр., 2007-2008 рр. ставала переможцем). Виступила на фестивалі "Фор пост", взяла участь у всеукраїнському турі "Музика нової хвилі", здобула перемогу на малій сцені фестивалю "Up Fest 2008". У 2008 році "Копірайт" став переможцем першого відбіркового туру фестивалю "Червона рута 2009", та пройшов у фінал у другому турі, увійшовши до 30 найкращих команд з України та здобув можливість представляти свій регіон у фіналі в м. Чернівці.

Одним словом, Копірайт активними темпами прямує у світле майбутнє. І якщо вони такими ж темпами робитимуть це так наполегливо, то безумовно воно на них чекає!

Джерело:
kopirajt.com.ua