Надія Гураль

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Надія Гураль Надія Гураль Надія Гураль


Коротка інформація:

Надія Гураль – співачка, поет і композитор, автор власних пісень.

Народилася 9 травня на Львівщині у сім’ї педагогів. Ще з дитинства почала писати вірші. У старших класах сама навчилася грати на гітарі і відтоді пише пісні.

Закінчивши школу із золотою медаллю, поступила у Тернопільський національний педагогічний університет на факультет Підготовки вчителів початкових класів. У цей період брала участь у конкурсі студентської пісні "Окрилені піснею", де одна з перших пісень співачки – "Буває й гірше" – отримала премію "Краща авторська пісня".

У 2002 році потрапила у фінал конкурсу "Хіт Тон", у якому представляла дві власні пісні.

Після закінчення університету вирішила здобути другу вищу освіту (факультет Післядипломної освіти, англійська мова).

У 2009 році співачка отримала найвищу нагороду Гран-прі на міжнародному пісенному фестивалі "Зіркова хвиля". Цього ж року був знятий відеокліп на пісню "На край світу", яка займала перші сходинки музичних хіт-парадів багатьох радіостанцій України.

У 2010 році побачила світ збірка віршів для дітей, книжка-розмальовка під назвою "Читайко-Малювайко". Також було відзнято другий відеокліп на пісню "Село моє".

Впродовж останніх років Надія Гураль активно займається творчістю, багато гастролює, бере участь у різних культурних заходах, даруючи нові пісні, романтичний настрій та енергію запального танцю разом з яскравим шоу-балетом.