Аничка

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Фото:
Аничка Аничка Аничка Аничка Аничка


Коротка інформація:

Аничка (Анна Чеберенчик) народилася 19 січня в історичному куточку України у мальовничому с. Свірж (Львівської обл.) у лемківській родині. Закінчила Львівське училище культури та мистецтв (факультет хорового диригування). Кілька років співала в хоровій капеллі "Мрія", яка діє у Львівській Комерційній академії. З капеллою багато концертувала по Україні та за кордоном. Згодом вступила до Комерційної академії, факультет менеджменту, яку закінчила у 2003 р. з дипломом бакалавра та магістра Бізнесової адміністрації.

З дитинства мріяла про кар’єру естрадної співачки. Закохана у лемківські пісні, які з народження чула у своїй родині, виростала з ними і змалку співала. Мабуть, саме це мало вирішальний вплив на вибір пісень до першої сольної програми та на запис першого компакт-диску лемківських пісень в сучасних стилях "Аничка".

Свій творчий шлях на естраді Аничка розпочала у липні 1999 року на ХVІІ міжнародному фестивалі "Лемківська Ватра" в Ждині (Польща). Саме там відбувся перший виступ співачки і прозвучали її перші лемківські пісні в сучасних стилях. Аничка стала відкриттям фестивалю, і з того часу розпочалася активна творча робота, участь у фестивалях, концертах, конкурсах та різноманітних імпрезах.

Вона відразу почала активну роботу над собою, прагнучи оцінки її таланту. Аничка брала участь у всіх конкурсах та фестивалях, шукаючи свого глядача. І за короткий час вона довела, що має непересічний дар, – починаючи з всеукраїнського фестивалю "Пісенний вернісаж" і продовжуючи цілою низкою національних та міжнародних конкурсів, де вона завойовувала призові місця: "Боромля", "Доля", "Золоті Трембіти", "Море друзів", "Конкурс Володимира Івасюка", "Європа без кордонів". Аничка виступала у Києві, Чернівцях, Ялті, Боромлі, Львові, польських Легніці, Ждині, Михайлові, Кракові. У Голівуді вона взяла участь у престижному змаганні "World Championship of Performing Arts", (Світове змагання естрадних мистецтв), де отримала золоту медаль в номінації "Фольклорна пісня" та срібну медаль в категорії "Сучасна музика".

З цього часу вона постійно вдосконалює свій голос у професора Володимири Чайки, пріми-опери Львівської опери.

Отримавши перше визнання публіки, Аничка береться за запис і свого першого альбому. Це збірник пісень, близьких душі співачки, що має лемківське коріння. Альбом вийшов під назвою "Аничка" (2000) і зібрав лемківські народні пісні у сучасних обробках.

Попри те, що Аничка знайшла себе у народних піснях, співачка експериментує з іншими жанрами пісенного мистецтва, а саме зі стилями поп, джаз, блюз. Стає відомою і її авторська пісня, з власною музикою та словами.

Відтак згодом виходить її другий альбом "Поговоріть зі мною по-вкраїнськи" (2002), що містить вже відомі українські твори та сучасну авторську пісню. У той же ж час з’явилася її перша відео-робота на пісню "Я не піду за Яська".

У 2002 році Аничка їде у своє перше турне Північною Америкою і бере участь в українських фестивалях у США та Канаді: "Верховина", "CYM", "Лемківська ватра". Коцерти проходять у Нью-Йорку, Чікаго, Toронто, Moнреалі, Мінеаполісі. Всюди її чекає вдячна публіка, якій як ковток повітря потрібна українська пісня.

Після успішного турне Північною Америкою Аничка надихається на створення нових пісень і відео-кліпів, адже її чекають вже у Австралії, Японії, Великобританії, Франції.

У 2003-04 рр. записує новий альбом "Силою любові", знімає відео-кліпи на пісню "Под облачком", "Гамерицький край", "Закарпатська в’язанка". Альбом "Силою любові" став основою однойменного сольного концерту, що відбувся у Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Занковецької у Львові. Концерт отримав найкращі відгуки публіки, яка оцінила живий звук, постановку, костюми.

У 2006 році з’являється збірка колядок "Янголи в небі" і випущений кліп на колядку "Дзвонять дзвони".

Аничка здобуває відповідну музичну освіту і закінчує престижну музичну школу в Бостоні (США) – "Bercklee College of Music". Там вона починає вдосконалювати свій англомовний репертуар. Відтак співачка презентує кілька англомовних пісень на "California State Fair".

У 2009 році вийшов 6-й альбом "Я ще люблю". Ця збірка відзеркалює роки співпраці з львівською поетесою Олесею Садовою, яка написала тексти, а Аничка – музику. Готується до виходу сьомий англомовний альбом "Rain in My Heart".

Джерело:
anytchka.lviv.ua