The Homebodies

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
The Homebodies The Homebodies


Коротка інформація:

Склад гурту:
Сергій Ярочевський – вокал, гітара, піано
Слава Якубович – гітара
Ігор Резніченко – бас-гітара
Антон Гришковський – ударні

Український англомовний гурт The Homebodies виник у 2007 році з ініціативи двох друзів – Слави Якубовича та Сергія Ярочевського, які вирішили створити новий формат європейської музики в Україні. Вони змогли поєднати класичну західну традицію рок-музики з непередбачуваністю сучасного інді-рок та бріт-поп. Не дивлячись на те, що The Homebodies – молодий гурт, але за цей короткий проміжок часу він вже заявив про себе як про серйозну та амбітну команду. Гурт брав участь у тематичних cover-концертах: The Chemical Romance party, Bingo Cover fest, Coldplay Cover party, The Used party, Green day Cover party, Muse Cover party, Post New Year, Большой, шикарный концерт.

The Homebodies активно бере участь у різноманітних лайв-концертах, фествалях рок-музики та дає концерти в столичних пабах, арт-кафе та ресторанах: Хліб, Бочка, Авеню, Chiro’s Pomodoro, Бінго та ін.

Факти з історії гурту:
  • The Homebodies був створений двома друзями – Славою Якубовичем та Сергієм Ярочевським.
  • 19 липня 2007 року команда виступила зі своїм першим концертом, а через півроку організувала свій власний концерт "Underoath party".
  • Восени 2008 року гурт узяв участь у міжнародному конкурсі музичних команд The Global Battle of the Bands 2008 та пройшов до фіналу конкурсу.
  • Взимку 2008 The Homebodies виступив на фестивалі рок-музики Open MicNight.
  • Влітку 2008 року гурт заявив про себе на великому фестивалі альтернативної музики Total Armagedon 2008.
  • У січні 2009 гурт The Homebodies за підтримки гурту Modern Love Band здійснив свій перший лайвовий тур по містах України: Дніпропетровськ, Харків та Полтава.
  • У червні 2009 гурт взяв участь в щорічному фестивалі альтернативної музики Pillow Fest 2.
  • Наразі гурт презентував (27/06/09) свій дебютний ЕР-альбом під назвою "00:00АМ".

Гурт The Homebodies – це нове, яскраве ім’я в українській рок-музиці, яке своїм прогресивним поглядом на захід, показує якість виконання в поєднанні з гармонічністю звучання.

The Homebodies хоча з англійської і перекладається як "ті, що сидять удома", проте їх непосидючий характер стверджує, що у себе вдома, в Україні, можна створювати якісно-нове звучання альтернавитної рок-музики.

The Homebodies – це нова свіжа західна кров з українським серцем.