Nameless

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Світлана Фролова – губна гармоніка, тамбурин, вокал;
Наталія Возняк – вокал, альт, клавіші, флейта;
Сергій Бучинський – соло-гітара;
Зорян Безкоровайний – гітара, вокал;
Андрій Слєпцов – ритм-гітара;
Роман Бошик – тромбон;
Ярослав Дроздовський – бас;
Петришин Олег – барабани.

Гурт Nameless (в перекладі з англ. "Ті, що втратили імена". Назва запозичена з роману Урсули Ле Гуїн "Чарівник Земномор’я") заснований в лютому 1992 року і є чи не найстарішим з нині існуючих в Тернополі колективів. Взявши за основу естетику 60-х років минулого століття, Nameless з перших живих виступів відрізнявся оригінальністю звучання та нестандартними музичними рішеннями. В перші роки гурт активно концертує, грає на спільних майданчиках з Плачем Єремії, Мертвим півнем, Щастя, Тартак, Фактично самі, Мотор’ролла, Годо, +GG+ та ін., бере участь у найзначніших вітчизняних фестивалях, гастролює по Україні. Паралельно записуються й перші альбоми групи на звукозаписуючих студіях Тернополя, Львова та Києва.

Nameless один з перших рок-гуртів на вітчизняній сцені, що розпочали експерименти з перформенсами та відео-супроводом концертів. Новаторський підхід групи мав значний вплив на формування творчості цілої плеяди яскравих постатей тернопільської рок-сцени С.К.А.Й., Ті, що падають вгору, ZSUF, Electrostatic Death, Зелені сестри, The gEE's, Орандж, Los Colorados, Бульдозер та ін.

У 2004 році внаслідок важкого гастрольного графіку та внутрішніх протиріч, Nameless тимчасово припиняє діяльність. Частина музикантів гурту перебирається жити до столиці (серед них – Ігор Пелих, відомий телеведучий каналу ICTV – земля йому пухом; Олег Ломаковський – нині барабанщик гурту Щастя; Сергій Недашковський – нині барабанщик гурту С.К.А.Й.; Валерій Мєльніков – нині басист гурту Вася Club), решту ж учасників поринули у власні літературні, музичні та образотворчі проекти.

Влітку 2007 році учасники Nameless вирішують відновити діяльність гурту. На київській студії "ДЗЗ" записано новий альбом "Шось сталось у лісі...", починаються клубні виступи та презентації диску. Зараз ведеться робота над новим альбомом, композиції з якого входять до нової концертної програми "Повернення чорних мольфарів", яку Nameless презентував наприкінці квітня 2009 року.

Сьогоднішні клубні концерти Nameless – це дві-три години авторської музики на блюзовій та нео-психоделічній основі з елементами "шуґейзингу" та кілька кавер-версій на пісні Девіда Боуі, Pink Floyd, The Beatles, Velvet Underground, The Fiery Furnaces, The Brian Jonestown Massacre, що відповідає мистецьким впдобанням групи. Враження від виступу підсилює і спеціально виготовлені відео-сети, які супроводжують концерти.

Фестивалі: "Червона рута-97" (дипломант), "Перлини сезону-98" (1-а премія в рок-номінації), "Майбутнє України" (1998), "Моремух-98" (Івано-Франківськ), "Рок-н-Рівне-98", "Рок-екзистенція" (1998, 2000), "Нівроку" (1993-2002), "Рейвах у Криму" (2004), "Рейвах" (2002, 2003); "Уніж-фест-2008", "Тернопільська присутність-2008", "Висадка-2009", "Сто пудів фест-2009", "Тернопільська присутність у Проскурові-09 і Києві-09", "Млиноманія-09" тощо.

Джерело:
vkontakte.ru