OFFis

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
OFFis OFFis OFFis


Коротка інформація:

Склад гурту:
Антон Борзенко – бас, вокал,
Віталій Дураков – гітара,
Сергій Хаджава – DJ,
Віталій Коняк – барабани.

Історія гурту OFFis (м. Херсон) бере свій початок у доволі вже забутому квітні 2008 року. На той момент здавалось, що склад команди остаточно сформувався. Гурт почав свою концертну діяльність у 2009, одразу ж після виходу промо-диска, на якому було усього 4 трека, записаних власними силами на домашній студії. Цей промо-cd отримав назву "..тримай у долонях цей світ (с)", та побачив світ на самому початку 2009 року.

Свій перший концерт OFFis дали у маленькому херсонському кафе Freedom у рамках рок-вечірки, на одній сцені з іншими херсонськи командами. Участь була на конкурсній основі, і вже із першим виступом гурт обійшов усіх, зайнявши перше місце. У знак винагороди колектив отримав право інтерв’ю на місцевому радіо та ротацію треків.

Першим великим та найприємнішим на той момент досягненням групи стала подорож на фестиваль "Чернігівське Rocks Львів" на початку літа 2009 року. Це дало змогу команді виступити на серйозній сцені, поспілкуватися з хедлайнерами вечора та отримати ні з чим незрівнянний досвід роботи перед великою аудиторією. Після цього гурт подорожував по інших містах України, серед яких була і столиця.

Наприкінці 2009 року OFFis почали шукати себе на українській рок-сцені, надихаючи себе саме на ту хвилю, в якій необхідно працювати. Саме це й повело за собою часткове змінення складу команди. За декілька місяців був створений абсолютно новий матеріал, що на початку вже 2010 року записався на першій професійній херсонській студії звукозапису tO4kaNoiZeRecords. Саунд продюссером записаного матеріалу став Олександр Мурашов, власник студії та учасний гурту Роллік’с. Міні-альбом, що утворився, був презентований на широкий загал вже у новому складі на великій херсонській рок-вечірці "tO4ka NoiZe Party", в якій прийняли участь кращі гурти міста. Дебют нового складу вдався! І вже 9 травня 2010 року міні-альбом гурту, що отримав назву "003", був викладений у всесвітню мережу Інтернет для вільного прослуховування та завантаження.

На данний момент гурт готується до зйомок дебютного кліпу, який планує побачити світ вже влітку цього року.

Найголовнішою дивиною групи є те, що один і, можливо, найголовніший учасник колективу втратив зір близько трьох років тому, але продовжує займатися музикою разом з OFFis’ом. Саме він і є автором музики до усіх композицій гурту.