Янсен Кукансен

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Владислав Лось – вокал, губна гармошка
Володимир Кондратьєв – гітара
Тетяна Дашковська – бас-гітара, бек-вокал
Олег Коробейніков – барабани

Одного разу у 2003 році в Херсон з маленьким клубним концертом заїхала херсонська ж група "Контрабанда" (нині відома як "Контрабанда com.ua").

Після концерту був маленький джем, де абсолютно випадково, власне в процесі джему, і познайомилися Володимир Кондратьєв і Владислав Лось. Один грав на гітарі, інший чомусь на губній гармошці. Подальші три роки під назвою "Кондратьєв Бенд", пройшли в посиленій лабанині різноманітних каверів рок-н-рольної класики, супроводжувалися купою концертів на усіляких вуличних заходах, корпоративних вечірках. З вище названого варто відзначити спільний концерт із групою "Умка і броневичок", а також хедлайнерство у фінальному концерті фестивалю повітроплавання "Феєрія в небі Таврії", неодноразові виступи в клубі "Аміго".

Результатом трьохрічної роботи став: альбом "13" записаний на студії "Онлайн рекордз", втома й усвідомлення того, що брати участь у чемпіонаті по грі пісні "Джонни, би гуд" немає ні сил ніяких, ні бажання. До того моменту команда мала у своєму репертуарі десь 20 пісень і вільно давала півтора-двох годинні концерти.

Восени 2006 року раптово в плавання по далеких морях на білому пароплаві відправився барабанщик і каверам остаточно наступив кінець. Результатом стало глобальне переосмислення цілей і задач музичної творчості, що привело до створення власних музичних творів абсолютно іншого формату.

І увінчалося це все народженням групи з епічною назвою "Янсен Кукансен", яке відбулося десь на початку літа 2007 року, відразу після закінчення запису демо альбому "Дупаджонидепа". Першою перемогою колективу стала участь у "Снікерс урбанії" у м. Дніпропетровську 11 серпня 2007 року (перемогти не перемогли, але себе показали і сили спробували).

Перемога прийшла в 2008 році на відбірковому турі "Червової рути" у Херсоні, а так само у відбірковому турі фестивалю "Крок у майбутнє".

Та й на самому фіналі "Кроку у майбутнє" група перемогла ставши лауреатом разом зі львівськими групами "Ніагара" і "Green Silence". Випала нагода пограти на одній сцені з групою "Pain" Швеція і "Within Temptation" Голландія. Більш того, гурт виграв можливість запису однієї пісні на "White Studio", яку реалізували в зведенні трьох пісень, зараз продовжується доробка інших.

На початку грудня відбувся успішний виступ на "Червоній руті", а 21 грудня відлабавши в клубі "Route 66", гурт одержав статус резервного учасника фестивалю "Фортеця". 24 січня 2009 року пройшли в півфінал одеського фестивалю "Пикейні жилети", відігравши в клубі "21 вік".

Джерело:
kukansen.com