Механічний апельсин

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Механічний апельсин Механічний апельсин


Коротка інформація:

Склад гурту:
Юра – вокал, ритм-гітара, банджо,
Ерік – соло-гітара, клавішні,
Саша – бас-гітара,
Андрій – ударні, перкусія.

Все почалось в далекому 1992 році. Саме тоді було створено гурт "Механічний апельсин". З самого початку гурт отримав стабільний склад і до 1994 склад гурту був незмінний. Головним досягненням було звання лауреата першого фестивалю "Цвіт папороті-94", а також велика кількість концертів. Єдине, що залишив по собі "Механічний апельсин" тоді – це концертне демо. Після фестивалю стало зрозуміло, що далі музикувати не має сенсу, особисті відносини і погляди на подальший розвиток гурту не влаштовували тодішнього менеджера колективу і почались постійні зміни.

Стабілізувати склад гурту вдалося тільки в 1996 році коли декілька музикантів гурту "Лихо" (який на той час також переживав не найкращі часи) вирішили об’єднатися з вокалістом і ритм-гітаристом першого складу. Так виникла нова формація гурту "Механічний апельсин" і в такому вигляді гурт проіснував аж до 1998 року. Було зафіксовано на плівці 2 магнітоальбоми які було вирішено в "люди" не пускати, а також знову участь у фестивалі "Цвіт папороті" та величезна кількість концертів (у тому числі з відомими на той час гуртами Фантом-2, Степ, Ван-Гог тощо).

На початку 1999 року терпець урвався – стан "глухого кута", а також проблеми з алкоголем... завершились новим розпуском колективу. Знову єдине, що залишилось від гурту, – це концертне демо.

Аж до 2009 року ніяких думок про відновлення "Механічного апельсину" не було (якщо не рахувати спроби зробити невелику акустичну програму в 2008 році), але склалось по-іншому... Зібрався колектив однодумців (частково зі старих складів, частково зовсім нові люди) і потихеньку почався запис дебютного (!) альбому, а також знову концертні виступи. Слід додати, що зі студійними записами гурту постійно нещастило.

Зараз "Механічний апельсин" – це дійсно колектив однодумців і друзів, тепер ми прийшли надовго... Дебютний альбом під назвою "Бойчуцький блюз" уже надійшов у продаж, отож чекаєм всіх на наших виступах (а також запрошень на концерти в інші міста. Пишіть на пошту і ми обов’язково приїдем).