НЕБО для СЕБЕ

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Фото:
НЕБО для СЕБЕ


Коротка інформація:

Склад гурту:
Дмитро Гедрович – вокал, гітара,
Павло Ходарченко – гітара, вокал,
Олександр Александров – бас, вокал,
Костянтин Пінаєв – барабани.

Ласкаво просимо!

"Ще одна українська група" – вас не насторожує ця фраза?

"НЕБО для СЕБЕ" – лише територіально українська команда. В іншому, група абсолютно космополітична.

Комусь музика може здатися британізованою...

Суть в іншому.

Нескінченна романтичність, яка дивним чином поєднана з холодною відчуженістю, дає новий результат. Той самий, до якого можна застосувати термін "неоліризм". Але наша мета – не навішувати ярлики, а лише познайомити вас з музикою, яку ви напевно захочете послухати ще раз.

"НЕБО для СЕБЕ" при прослуховуванні в фоновому режимі від першої до останньої пісні створить настрій, наближений до амбіентнго стану. Хоча музика "Неба" – це музика для двох. Вже при повторному прослуховуванні ви зможете наспівувати мелодії – настільки вони зрозумілі та часом зворушливі. Іноді здається, що жорстка гітара насправді несе характер сексуальної агресії. У цьому легко переконатися, побачивши "НЕБО для СЕБЕ" наживо. Фронтмен харизматичний. Його сценічна чарівність, голос, що миттєво проникає у вас, роблять групу комфортною для клубних камерних концертів. "НЕБО для СЕБЕ" зможе дати вам те, чого не вистачає сучасній українській музиці: відчуття затишку та захищеності.

Отже, гурт "НЕБО для СЕБЕ" утворився в 2006 році в Чернігові. Ідея створення музичного проекту, а також перші пісні з’явилися декількома роками раніше. Однак для того, щоб підібрати людей, що рухаються в одному напрямку, знадобився час. І ось, нарешті, влітку 2006 року гурт зібрався. Зараз творчість "НЕБО для СЕБЕ" вже досить добре відома. Концертні програми, як в клубах, так і на великих відкритих майданчиках, участь у кількох фестивалях і конкурсах засвідчили високий професіоналізм команди і неординарність виконуваної музики. Стилістика гурту не обмежується рамками єдиного музичного стилю. Творчості групи властиві яскравість і відкритість, музика розрахована на широке коло слухачів.

Канал гурту на YouTube