Ґорґішелі

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад групи:
Тамара Ґорґішелі – гітара, вокал
Етері Ґорґішелі – бас-гітара, бек-вокал
Maryan_Dirtyn – гітара
Олексій Слободян – ударні, перкусія
Олег Джон Cук – клавішні

Група "Ґорґішелі" була створена у Львові у 2003 році. Основний склад був знаним з 1997-го року як "Чорний вересень". Новий саунд з’явився з приєднанням до групи відомого бас-гітариста Джона ("Проект "Є" 1995 та 2002 років, групи "Kлуб шанувальників чаю", "Ох", "Мертвий півень").

Тамара та Етері – дві сестри-грузинки, що народилися і все життя мешкають у Львові, вони є обличчям групи. Тож у музиці групи природньо поєднуються елементи арт-року, грузинського та українського фольку у сучасному звучанні. Тамара Ґорґішелі водночас є акторкою одного із найкращих українських театрів – Львівського театру ім. Леся Kурбаса.

Група брала участь у фестивалях: "Мелодія", "Чорноморські ігри", "Червона рута", "Перлини сезону", "Pок-екзистенція", "Європа-Центр","Тарас Бульба", фестиваль української культури у Cопоті. Музиканти брали участь у теле-проекті "Cвіжа кров" на каналі М1, де набрали найбільше число балів серед усіх учасників, а також в акціях "За правду", та виступ на помаранчевому майдані (саме виступ групи "Ґорґішелі" потрапив у випуск "Euronews").