Цілодобово

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняКоротка інформація:

Склад гурту:
Паша Сердюк – вокал, гітара
Ігор Коробка – бас
Сашко Рибалко – барабани

Коли почали грати? Давно. Ще в інституті струни рвали, за репетицію по тричі інструментами мінялися. "Санта Барбара" у гурті була постійно: то ми грали разом, то не разом, то не грали взагалі. А якщо і грали, то дуже рідко. Репетиція для нас була, як концерт: приходили, напивалися, в курильні просиджували весь свій час та йшли додому.

Та музика наша завжди була на високому рівні. Хоч ми й грали на самих дешевих гітарах та розбитих барабанах, всі чули нашу неймовірну енергію та неабиякий потенціал. Ми точно знали, що знайдуться люди, які будуть нас слухати, то ж спокійно чекали своєї черги, свого місця на українській сцені.

І був концерт. 2006 року на день Києва, на Хрещатику. Ми вперше грали на сцені, як гурт "Цілодобово".
А зрозуміли, що наш час прийшов після того, як перемогли на всеукраїнському фестивалі "Рок у твоєму місті 2008", на якому представляли Київ.

Тепер у нас тепер є група вКонтакті, яка з кожним днем збільшується. Ми запросили сюди своїх друзів, які запросили своїх, які тепер запрошують своїх. Нас вже дехто знає, а хтось не приховує своєї любові до нас. Ми дуже вдячні вам!

Нам цікаво, на що ми здатні, і хочеться зробити більше для вас. То ж залишайтеся з нами, і наша музика зробить вас веселішими, добрішими, приємнішими та привабливішими!

Джерело:
vkontakte.ru