Salvia

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Чубай Олег – гітара, вокал;
Тарас Хмарук – гітара, вокал;
Льоша Матюшевський – ударні, гітара;
Іван Пелипенко – бас.

Гурт був заснований спочатку під назвою "Безсмертна струна" в березні 2007 року і остаточно укомплектований в травні того ж року. На кінець травня гурт має в запасі вже близько 7 пісень, які ввесь час практикуються на репетиціях. Перший виступ відбувся на благодійному концерті на території студентського містечка "Острозької Академії". Далі були виступи на випускному в школі де навчаються Тарас та Олег, також виступ на звітному коцерті КМЦ університету, виступ (репетиція) на площі на день чогось перед жменькою бабусь та дітьми.

Одним з найуспішніших виступів гурту можна вважати виступ на фестивалі "ШепітРоку" в місті Шепетівка, де гурт пройшов до фіналу та виступав на гала-концерті. Далі були виступи на стадіоні університету на честь Дня Академії та наступного дня в студентському клубі на рок-вечірці. Останій виступ припадає на День працівників культури, де гурт знову повторив свій подвиг виступаючи перед працівниками культури та бабусями з внуками.

З середини літа почалася нова історія гурту, вже під назвою "Salvia". Чому гурт змінив назву? А тому, що змінилися наші музичні смаки, почали грати іншу музику, а старі пісні перероблювати на новий лад, а так як все змінилось досить кардинально, вирішили, що потрібно змінити й назву.

Джерело:
imortal.hmarka.net