Диво

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняКоротка інформація:

Склад гурту:
Надія Купчинська
Андрій Чаков
Руслан Кірш
Василь Білоус
Олександр Дмитрієв

Вокальний гурт Диво прийшов раз і назавжди!

Саме так! Бо Диво – це визначна подія в музичному просторі України, яка народилась і зробила свій перший крок влітку 2004 року.

Молоді, талановиті співаки об’єдналися в яскравий різнобарвний квінтет, і відразу заявили про себе своїм дивовижним співом духовної музики не тільки української, а і народів світу, українських народних пісень, сучасної популярної музичної тематики в аранжуванні відомих композиторів та художнього керівника гурту Надії Купчинської.

Ця тендітна, чарівна, юна пані, як не дивно, має безліч перемог в багатьох європейських музичних конкурсах та є лауреатом великої кількості міжнародних та всеукраїнських вокально-хорових фестивалів. Її шлях на музичний олімп розпочався в знаному хоровому колективі Фрески Києва. Ще дівчинкою запросив її до колективу метр хорового співу О. Бондаренко, в якому вона виросла до сольного виконання серйозних музичних творів, вражаючи і доводячи до сліз вимогливу публіку. А вже потім було училище ім. Глієра та Національна музична академія, де проходило удосконалення цього діамантового голосу.

Поліфонічний ансамблевий спів молодих виконавців зачаровує слухачів своїм щирим, неповторним, досконалим виконанням музичних композицій, як відомих так і не дуже.

Колектив має креативний, сміливий підхід щодо репертуару та його виконання. Він береться за класичну акапельну музику з любов’ю і натхненням, з завзятістю і парубковим темпераментом, з українським ліризмом і непідробною духовністю. Коли співає Диво, завмирає тиша.

Джерело:
dyvo.org.ua