Калина

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Не треба слів 6.62 Мб 256 kbit
Я кохаю (акустична версія) 5.81 Мб 256 kbit


Фото:
Калина Калина Калина


Коротка інформація:

Калина народилась 30 листопада 1989 р. у дуже красивому старовинному місті Львові, де краса архітектури сама надихає мистецьких людей на створення чогось нового і свіжого. У місті, в якому музика лине у душах людей і лунає на старовинних вулицях.

З трьох років почала співати і вже тоді у неї зародилася мрія "стати співачкою", до якої вона долає шлях і до сьогоднішнього дня!

У 5 років батьки віддали Калину в музичну студію, що при "Дударику", для навчання гри на бандурі та співу в хорі. У віці 7 років її перевели в школу мистецтв №5, де вона продовжила своє навчання гри на бандурі та водночас співала в ансамблі бандуристів й у хорі та навчалася диригуванню. Після закінчення дев’яти класів загальноосвітньої школи Калина поступила в Державне музичне училище імені С.П. Людкевича на відділ хорового диригування. У 2008 році закінчила музичне училище з відзнакою, та вирішила отримати ще одну професію і поступила в Львівську комерційну академію на факультет Міжнародних економічних відносин по спеціальності Маркетинг.

Та поміж все здобуте та нездобуте Калина намагається йти до своєї мети, щоб збагачувати мистецтво і надихати людей на прекрасне...

Брала участь у багатьох благодійних концертах, приймала участь в конкурсах і займала призові місця, звучала на львівських радіостанціях, проте завжди прагне посягнути більшого!