Наталя Мирна

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Літо-осінь 7.07 Мб 256 kbit


Фото:
Наталя Мирна Наталя Мирна Наталя Мирна


Коротка інформація:

Співачка Наталя Мирна народилась у Львові. Раніше виступала під іменем Наталка Пилип’юк та псевдонімом Нікіта. Зараз виступає з вокальним проектом "Belle Diva" та працює над новим "Світ Наталі" (робоча назва).

1994-1996 – співпраця з композитором та продюсером Олександром Єрченком. Пісня "Спішу на вогник" (муз. Олександр Єрченко, сл. Ганна Чубач). З цим періодом пов’язані перемоги на багатьох конкурсах.

1998 – співпраця з композитором Сергієм Сметаніним, псевдонім Нікіта. Плід проекту Нікіта – альбом "Хамелєон" (2002), куди ввійшли і власні композиції та аранжування, а також пісні Андрія Кузьменка, Галі Ковальової, кавер-версія відомої пісні Майка Олдфілда "То France" "Не вертатись в Ісландію".

2000–2005 – в основному робота за кордоном. Пісні, написані і записані в Йорданії на замовлення автора слів Надіма Йозефа Мошера "Ayman.Song1", "Ayman.Song2".

2006 – народження дочки.

2007 – співпраця з компанією "Сон-це", проект "Belle Diva" (кавер-версії красивих ретро та сучасних, в основному, іноземних пісень). Зараз працює над проектом, умовна робоча назва якого "Світ Наталі". Перша завершена пісня проекту "Літо-осінь".