Black Jack

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Вел (Валентин Біляк) – бас
Вано (Іван Попатенко) – вокал
Пітон (Віктор Коротков) – гітара
Рустіко (Рустам Іскандаров) – ударні
Фаш (Андрій Трофімов) – скрипка, клавішні

Відомий нідерландський історик культури Йоган Гейзінга вважав культуру грою, а точніше, він був упевнений, що “через гру культура виражає своє розуміння життя і світу”. Він навіть вивів нову назву людини – Homo ludens – людина ігрова.

Впевнено можна стверджувати, що ми (група "Black Jack") швидше належимо до виду Homo ludens, ніж до Homo sapiens. Цим, власне, все і пояснюється.

Гра в "Black Jack" почалася у 2002 році й триває досі. Чесно кажучи, почалася вона значно раніше, а може й не починалася ніколи, а просто собі була і, в різноманітних формах своїх, давала привід тим, хто бере в ній участь, насолодитися усією гамою відчуттів, що одночасно зароджуються, розквітають і згасають в їхніх серцях, немов міліарди зірок, що спалахують та зникають в темній і холодній порожнечі Всесвіту, даруючи йому світло, рух та життя.

Пригадайте, адже усі ми, коли були маленькими дітлахами, грали в ігри. Ми робили це з радістю та задоволенням, і від одного лише спогаду про ту пору на душі стає тепліше. Що ж трапилось потім? Ми перестали бавитись?

Навпаки, ми настільки занурилися в Гру, що почали ставитися до неї занадто серйозно. Ми часто забуваємо, що це всього лишень Гра. Саме тут нам загрожує небезпека невдач, розчарувань та руйнації надій. Щоб уникнути цього необхідно просто усвідомлювати свою Гру, любити її та любити тих, хто грає разом з нами.

Кожного, хто прийшов на наш концерт, увімкнув запис чи зазирнув на нашу Інтернет-сторінку, ми запрошуємо побавитись, погойдатися на хвилях спільного позитиву та радісно пережити цю мить духовного єднання.

Джерело:
blackjack.com.ua