Худі а Моцні

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Влатко Лепкий – ґітара
Тіно Брелак – вокал
Андрій Полянський – бас-ґітара
Петро Маркевич – бубни
Ігор Летвенчук – скрипка, aкустична ґітара

Група "Худі а Моцні" заснувалась в січні 1999 року в місті Торонтo.

Все почалось одного зимового вечора коли ґітарист Влатко і вокаліст Тіно переробили пісню "Так як какао" відомої юґославської групи "Леб і Сол". Влатко підготував і награв новий аранжман музики, а Тіно написав український текст і записав голос. Успішне закінчення проєкту спонукало їх попрацювати над іще кількома піснями з колишньої Юґославії, щоб в такий спосіб поєднати рідну українську мову з юґославською поп-рок музикою, з якою вони виростали.

Перша група "Худих" була зібрана по закінченні запису першого компактного диску з ідеєю, щоб представитись українській громаді в Торонті і околицях.

Хоч нині з ориґінальних членів "Худих а Моцних" лишились лише Влатко і Тіно, потрібно згадати осіб, які були членаму групи в минулому, а саме: Беата Вуйцік, Уляна Сулятицька, Петро Полянський, Даріо Міхалішін, Ігор Гемон та Ростик Гурський.

Худі а Моцні брали участь у численних музичних подіях в Канаді та Америці протягом минулих кількох років. Вони були учасниками "Bloor West Village Festival", "Uke-Stock", "Pre-Malanka" та численних забав, організованих українськими студентами та іншими організаціями в Канаді.

Худі а Моцні до нинішнього дня стараються не лиш зберігти, а навіть відновити українську традицію між українською молоддю через більш модерний стиль їхньої музики. І хоч традиційна/eтно музика є стандартною частиною їхнього репертуару, Худі а Моцні себе вважають українською сучасною поп-рок групою.

Джерело:
hudiamocni.com