Хочу ЩЕ!

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Хочу ЩЕ!


Коротка інформація:

Свій день народження гурт Хочу ЩЕ! відзначає 21 лютого 2008 року. Порівняно молoдий, але вже популярний серед української молоді гурт виконує пісні у стилі альтернативний хіп-хоп. У головному складі гурту перебуває 4 особи: МС Shylik, MC Vac, Dj Terry Mutiny, а також вокалістка Bebichka, яка доповнює усі твори своїм чарівним голосом, але цим не обмежується кількість осіб, які працюють в команді гурту. Окрім цього Хочу ЩЕ! – це також: Таша Вербова (менеджер гурту, саунд-дизайнер продакшн студії Music Hall, лейбли – Boredom Product и Total wipes prod), Роман Дзвонковський (талановитий дизайнер, креативний менеджер), Віктор Грудаков (веб-дизайнер, ведучий на радіостанції "Стрий FM"), Liena Dee (професійний фотограф з Тернополя), mr.Boo (основний бітмейкер), L.J.S (бітмейкер, USA, New York).

Гурт Хочу ЩЕ! – молодий, але вже відомий гурт на території України, який уже встиг виступати на одній сцені з такими преставниками українського шоу-бізу: "С.К.А.Й.", "Брати Карамазови", "Мурени" та інші.

Учасники і призери масштабних всеукраїнських і міжнародних проектів, таких як: "Передзвін століть" (2009, Біла Церква), "Art-Bomb 2" (2009, Харків), "На долю майбутньої нації" (2008-2009, Львів), "Последняя битва года" (2009, Кривий Ріг); хедлайнери міжнародного фестивалю по Brake Dance – "Open Street Dance" (Україна, Польща, Росія, Білорусія) і автори однойменного гімну бі-боїв для цього фестивалю "Open Street Dance", який отримав багато радіоротацій; учасники серії вечірок і благодійних і конкурсних марфонів: "RAP vs. AIDS", "Djuice music drive", "Стіна", "ТеRAP!я", "Rap, Hip-Hop & R'n'B" тощо.

У грудні 2009 року гурт Хочу ЩЕ! взяв участь у всеукраїнському турі "Протест" разом з командами та МС: GP Ministry, 9K, 4JL, Доккі Док, Shake MC та інші.

Пісні гурту Хочу ЩЕ! потрапили у формат ротацій радіостанцій: "Ялта", "Львівська хвиля", "Стрий FM", "Твоє радіо", "EKO radio", "Люкс FM", а також в перелік найякіснішої музики теле-радіо проекту "navsi100.com". Гості багатьох масових і корпоративних заходів по території усієї України, учасники телепроектів "waZZZap.TV" і "Smile TV".

У грудні 2009 – січні 2010 рр. відбувся проект "Мандариновий бум", в рамках якого відбулися радіоротації різдвяно-новорічного треку "Мандаринка" на більш ніж 10-ти радіостанціях України, включаючи: "X-mas Radio", "Радіо М", "Еко-Радіо", "Радіо Незалежність".

В кінці 2009 року гурт Хочу ЩЕ! розпочав тісну спрівпрацю з компанією "Burton Cinema", яка незабаром потішить шанувальників україномовного хіп-хопу, якісно новим продуктом.

2010 рік для гурту Хочу ЩЕ! розпочався втіленням нового авторського проекту Хочу ЩЕ! Beats, а також співпрацею з кращим b-boys crew України – "West da Crew", а також першим західноураїнським брендовим хіп-хоп одягом "4Elements".

Своїх шанувальників, гурт Хочу ЩЕ! має у Харкові, Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Ялті, Білій Церкві, Тернополі, Івано-Франківську, Черкасах, Чернівцях, Стрию, Ужгороді та в інших містах. Дружні відносини гурту Хочу ЩЕ! склалися з багатьма молодими, а також досвідченими гуртами та виконавцями з різних куточків нашої мальовничої України. Гурт працює над випуском свого першого альбому, першого кліпу і розробкою офіційного сайту.