Riff Inc.

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад групи:
Максим Лобзін – гітара
Андрій Малишев – барабани
Андрій Марченко – вокал
Олександр Зайцев – бас

Одного холодного вечора вже далекого 2006 року, зібрались в гаражі (а де ще, по вашому, зароджуються рок-н-рольні банди) двоє друзів і вирішили спробувати... Це були Макс та Руль – люди які разом перебороли не один літр...соку і перемацали не один десяток....так, струн та барабанних паличок. Вони вже були навчені досвідом і вирішили не витрачати часу на довгі розмови про "стилі" та концепції, а просто почали творити.

З самого початку на першому місці ставився процес творення музики. Ідей було багато і це не могло не тішити. Якось виникла думка, що оскільки музика виходить аж дуже гарна, то треба її терміново зіпсувати вокалом. На це відповідальне місце по середині сцени був запрошений ще тоді молодий та перспективний вокаліст Андрій Марченко. Не сказати, що він був Ковердейлом чи Корнеллом, але увійшов до складу гурту.

Але колись все добре закінчується... групу позбавили найсвятішого атрибуту рокера – гаража. Так, без даху над головою та без місця розпиття вітамінних напоїв тяжко було говорити про активну роботу над репертуаром. На допомогу прийшла стара добра "Старушка" (звиняйте за каламбур) і робота закипіла знов. Проблема номер два – знайти оператора генератора низькочастотних звуків. І тут хочеться сказати велике ДЯКУЮ нашому другу Максу Кернеру, який був сесійним басистом тривалий термін і допомагав на концертах.

Але все ж таки доля вкотре повернулася до нас не тим місцем, де спина втрачає свою горду назву, а прекрасним личком і ми познайомились з басистом Санею. Познайомились і провели першу співбесіду ми з ним під стінами Львівської Психіатричної лікарні по вул. Кульпарківській. Очевидно місцевість сприяє злиттю споріднених душ, і ми наразі граємо з талановитим музикантом і просто веселою та доброю людиною. Отже, всі в зборі – запрошуємо і Вас пірнути у світ Riff Inc. та віднайти для себе саме те, що Вам сподобається).

Джерело:
riffinc.com.ua