Тричі

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Орест Криса зі своїми друзями та однодумцями грав у гурті "Татхаґата".

Потім з’явився "Гурт-Йо-Гурт", в якому Орест не грав, але грали друзі-однодумці. Тривало це недовго, бо і він і друзі-однодумці захотіли знову грати у гурті "Татхаґата", а друзі-однодумці продовжували грати у "Гурті-Йо-Гурті".

Одного дня посеред пісні появився віршик якого не було кому прочитати, а гурт "Татхаґата" знов десь завіявся у просторі та часі. Для того, щоб цього когось знайти, Орест прийшов до Едуарда Приступи, тобто Ділі, який якраз недавно став НеДілею, солістом гурту "НеДіля". Діля, той, що НеДіля сказав, що він співак, а на читку треба третього.

Третього шукали недовго. Точна дата першої зустрічі зникла десь у вирі столичного життя, відомо тільки те, що погода була жахлива. Не дивлячись на несприятливі погодні умови на зустріч до Ореста та НеДілі прийшов Сашко Положинський, соліст гурту "Тартак". Сашко їх вислухав, здивувався, але бути третім погодився. Сашко слушно зауважив, що на дворі третє тисячоліття, і техніка пішла вперед, отже треба шукати людину, що на тій техніці добре розуміється. Олег Артим зі студії "Фактично Самі" і став тією людиною завдяки якій все заграло та зазвучало так як треба.

Музика лилась як весняний струмок – невимушено та дзвінко, а от з текстами було скрутніше. Тому Орест звернувся по допомогу до маловідомих, відомих та дуже відомих авторів текстів. Їх необхідно перерахувати.
Український народ – "Сивий коню" та "Гарбуз".
Тарас Григорович Шевченко – "Ой вигострю товариша".
Богдан-Ігор Антонич – "Назавжди (Лімузззіна)".
Михайло Яцків – "Хлоп’я".
Великий знавець барочної музики та шанувальник панк-року Володимир Пономарьов "Дєд" – "Стоунхендж" та заспів "Ідея проста".
Інші тексти Орест вигадував сам.

Поки працювали з’ясувалось, що без дівчат сумно і щось бракує. Запросили Росаву. Росава запрошення прийняла. Прийшла. Гарненько поспівала та пішла.

Радились про назву. Орест та НеДіля казали "По.НеДіл.О.К.", а Сашко казав "Тричі". Погодились з Сашком, а назву альбому лишили "По.НеДіл.О.К.". Довго писали. Експеримент справа непроста крім того у всіх гастролі, концерти тощо. Олег Артим це все запрограмував, звів і воно таки заграло та зазвучало так як треба. Записали. Слухайте, насолоджуйтесь, все від щирого серця для Вас.