Татхаґата

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Гурт "Татхаґата" створено в середині 90-их років минулого сторіччя групою молодих музикантів-однодумців, що прагнули реалізуватись у спільній творчості.

Гурт "Татхаґата" з перших днів свого існування активно включився в музичне життя Києва. Один з перших виступів на сцені великого залу КПІ приносить гурту третє місце на фестивалі-конкурсі рок-гуртів "Золотий Інтеграл". Трохи згодом гурт має великий успіх на фестивалі у Вінниці "Happy birthday rock’n’roll". Після цього був ряд концертів на неформальних концертних площадках серед яких доречно згадати "Тут", а також виступ на екологічній акції "Великий дворник", що проходила у Києво-Могилянській академії під час святкування дня Києва.

Гурт "Татхаґата" стає дипломантом фестивалю "Червона рута 97" у Харкові. Протягом наступних років часто виступає на камерній сцені театру "Бенефіс", а також на таких потужних фестивалях як "Рок Екзистенція" та "Рок проти СНІДу та наркоманії". Після цього у діяльності колективу на якийсь час настає затишшя, що пов’язане з певними об’єктивними та суб’єктивними причинами.

Гурт "Татхаґата" продовжує існувати як творча співдружність музикантів, що плідно працюють у різноманітних музичних стилях та жанрах: від поп-музики до джазу, від академічної музики до клубних проектів. Актуальність та переконливість музичних ідей, що живлять музикантів гурту підтверджують успішні виступи колективу, зокрема в "Арт-клубі 44" та клубі "Бабуїн", а також на фестивалі етнічної музики "Шешори".

Автор статті:
Орест Криса