Tomorrow

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Butterfly 4.76 Мб 256 kbit
Ілюзії 9.2 Мб 320 kbit
Лірична (концертний запис) 2.44 Мб 80 kbit
Небесний птах 4.98 Мб 256 kbit
Така 11 Мб 320 kbit


Коротка інформація:

Склад гурту:
Роман Лех – вокал, гітара
Назарій Каляпух – гітара
Євген Грищук – бас-гітара
Станіслав Кузнєчихін – ударні

Історія "Tomorrow" розпочалась у 2006-му році з того, що Роман Лех і Назар Каляпух почали слухати рок-музику, яка і наштовхнула їх на думку створити власний гурт. Хлопці записались на уроки по грі на гітарі і сумлінно почали відвідувати їх. Спочатку вони грали різні кавери на пісні інших гуртів. В 2007-му році хлопці вирішили придумати щось своє і написали першу пісню, яка мала назву "Butterfly in My Life". З нею вони виступили на шкільному Новому році.

Ближче до літа хлопці закинули музику на другий план, бо здавали в школі випускні екзамени, що потребувало багато часу на підготовку, але після екзаменів вони знову взялись за свою улюблену справу. В червні 2007-го Назар з Романом виступили на випускному вечорі перед школою і саме після цього серйозно взялись за створення гурту і хоч в них була проблема – не було бас-гітариста і барабанщика, вони почали писати свої пісні.

Перша офіційна пісня гурту "Tomorrow" "Небесний птах" була написана в жовтні 2007-го року. Пізніше вони створили "Подих" і "Помилки".

В лютому 2008-го хлопці взяли до себе бас-гітариста, свого однокласника Влада Дворецького, який познайомив їх з Станіславом Кузнєчихіним – барабанщиком. З того часу гурт "Tomorrow" став повноцінним.

Офіційна дата створення гурту 01.03.2008 р. Перший виступ відбувся 06.03.2008 в Володимир-Волинському педагогічному коледжі.

Зараз хлопці репетирують, пишуть пісні і готуються до концертів...

Джерело:
tomorrow.at.ua