Поза уявою

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Весна 3.35 Мб 128 kbit
Стихія 3.3 Мб 128 kbit


Коротка інформація:

Склад гурту:
Володимир Ігнатюк – вокал
Вадим Лисяний – бас-гітара
Сергій Лупша – барабани

Історія гурту починається з того як, Ігнатюк Володимир у 10 класі пішов до музичної школи, провчився там два роки і зрозумів, що гітара – це складний та нецікавий інструмент. Він припиняє музичне виховання, аж доки не почує славнозвісну "Квітку" Океану Ельзи, в акустичному варіанті. Після чого почав багато грати на гітарі, згодом з’являються свої пісні, які потребують уваги! Так і почався пошук музикантів...

Першого, кого знайшов, був соло-гітарист – Тімур Славов. Він погодився одразу, бо був захоплений напрямком майбутнього гурту. Другим був ударник Ілля Лопата, який потрапив до гурту через спільних знайомих. Для повного складу не вистачало бас-гітари – її очолив Вадим Лисяний.

Гурт "Стихія" утворився 10 листопада 2006 року. Саме в цей день відбулась перша репетиція повним складом!

Вперше гурт виступив 1 грудня 2006 року в ДK Залізничників на благодійному концерті, присвяченому Дню боротьби проти Сніду. Наступний виступ відбувся 14 лютого 2007 року у ДK Шевченко, з акустичною програмою. Чотири рази виступали у найкращому нічному клубі "Кино".

У травні 2007 року відбувся запис програми хіт-параду "Музична хвиля" на ТРК Запоріжжя. Далі – виступ на Дні пам’яті померлих від Сніду (20 травня), виступ на Дні міста (24 вересня), виступ на Дні боротьби проти Сніду у ДK Залізничників (1 грудня).

14 березня 2008-го гурт залишив ударник. Після довгих пошуків до гурту приходить Сергій Лупша та займає місце ударника. Згодом учасників стає п’ятеро, у гурті з’являється клавішник – Олег Пешев.

6 квітня 2008-го відбувся другий запис програми "Музична хвиля" на ТРК Запоріжжя.

У 2009 році через бажання бути неповторними та неординарними (бо на той час вже існувало декілька гуртів з назвою "Стихія") гурт змінив назву на "Поза уявою".

В червні 2010 року вийшов у світ дебютний альбом гурту під назвою "Адаптація".

Автор статті:
Володимир Ігнатюк