Калєкція
Cosa Nostra (разом з Олесем Донієм)
Haudeamus (разом з Олесем Донієм)
Алілуя (разом з Олесем Донієм)
Анджелік
Будьонівський марш (разом з Олесем Донієм)
В небі канареєчка літає (разом з Олесем Донієм)
В синє море (разом з Олесем Донієм)
Гімн Молодої України (разом з Олесем Донієм)
Громадянська війна (разом з Олесем Донієм)
Гуси
Гуцулка Ксеня
Джяз
Дума про слоника (разом з Олесем Донієм)
Жовтень 90-го (разом з Олесем Донієм)
Залатая осєнь
Карусель (разом з Олесем Донієм)
Лихо
Назавжди
Помаранчеві гори
Пробач мені
Ти ж день
Ти і я

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Калєкція – легендарна культова українська рок-група. Група була започаткована в 1989 році в м. Харкові Генадієм М’ясоєдовим – безмінним лідером гурту, автором музики та багатьох текстів. Своєрідне написання гурту не містить в собі нічого спільного ані з українським словом "колекція", ані з російським "коллекция". Натомість походить від слова "кал" (продукт життєдіяльності людського організму, лайно, гівно) і пов’язаний з закоханністю на першому етапі гурту в панк-культуру та позиціонуванням себе як "відходів суспільства". З самого початку існування гурт мав виключно україномовний репертуар власного авторства.

Після знайомства у 1996 році з одним з найталановитіших українських поетів Сергієм Жаданом, "Калєкція" почала виконувати пісні і на його вірші, що додало групі міського пафосу (так званий "фабрічний фолькльор"). Після знайомства в 1998 році з відомим культурологом Танею Доній і перебранням нею продюсерських функцій, гурт вперше виїхав за межі Харкова, після чого мав неодноразові гастрольні тури в Києві, Чернівцях, Кам’янці-Подільському, Львові, Кіровограді, Дубно, по Закарпаттю та Хорватії.

Завдяки Тані Доній "Калєкція" випустила перші два своїх диски: в 2001 році "Відчуття присутності" і в 2002 році разом з Олесем Донієм "Молода Україна forever".

На листопад 2002 року склад гурту становив:

Генадій (Ґєнко) М’ясоєдов (Професор, Профі) – гітара, вокал,
Сергій Балалаєв (Етзегейтс, Гейтс, Лєрмонтов, Бамбалача) – барабани,
Ярослав (Ярко) Рудницький – бас-гітара,
Олексій (Lexx) Єськов – баян.


В різні часи учасниками гурту були: Сергій Жихарев (Жиба), Олександр Тімофєєв (Тімоха), Олександр Артюхов, Генадій Громашев, Михайло Ковальов, Ігор "Пушкін", Сергій Авдєєнко, Наталя Осьмачко, Ігор Без’язичний. За підрахунками М’ясоєдова в репертуарі "Калєкції" є близько двохсот власних пісень.

Джерело:
musicsclub.com