Atlanta

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Слава – гітара, основний вокал;
Паша – бас-гітара, бек-вокал;
Костя – клавішні інструменти;
Андрій – ударні.

Все почалося з трьох хлопців – Слави, Паші та Андрія. Вони з першого класу вчилися разом, кожен займався своїми справами і ніхто й не міг подумати проте, що колись вони будуть грати в одному гурті. В’ячеслав вперше взяв гітару в десять років, оскільки він змалку, під впливом батьків, слухав стару британську та американську рок-музику. За невеликий проміжок часу він навчився дуже добре грати. В тринадцять років у нього з’явилась ідея зібрати рок-гурт і тут двоє хлопців, яким було всього по дванадцять-тринадцять років, приєдналися до цієї задумки. Цих хлопців звали Паша та Андрій. Паша почав вчитися грати на басі, а Андрій сів за барабани. Деякий час вони вчилися та зігрувалися і в результаті утворився гурт під назвою Spit-Fire. Це було схоже на якийсь простий хард-рок. І літом 2005 р. вони в перший раз виступили на фестивалі "Народний талант", все в них вийшло дуже не погано.

Потім до них приєднався клавішник Волошин Костянтин і своїми фантастичними звуками скрасив їхню музику – це призвело до зміни стилю в сторону психоделіки, їхня музика стала більш дорослою, мелодійною і змістовною. Взагалі пісні стали схожі на творчість гуртів 70-х років, таких як "Pink Floyd", "YES". І тому хлопці вирішили змінити назву. Дитячі спроби Спітфаєру стали складною та авангардною музикою, яку грав новий хмельницький гурт "Atlanta".

Перший їхній виступ відбувся літом 2006 року у м. Шепетівці на рок-фестивалі "Шепіт року". Але на "обкурених та п’яних панків" їхня музика не справила враження. Хоча їхня перша спроба не виявилася вдалою, "атланти" не зупинились, а тільки почали більше працювати. Вони написали багато нових пісень, займалися їхнім аранжуванням. Дізнавшись про наближення фестивалю "Червона рута", хлопці почали ще більше працювати і 25 листопада вони вийшли на сцену Хмельницької філармонії і відігравши там дві свої пісні "Новий День" і "Прощавай" отримали третє місце. Так почався шлях цього квартету...

В жовтні 2007 року "Атланта", дізналася, що вона повинна їхати на участь у другому турі "Червоної Рути" в столицю України. "Атланти" підготували чотири пісні "Новий День", "Прощавай", "Питання", "Вигнанець" і поїхали на фестиваль. Виступивши там, вони не отримали місць, але набрали ще більше досвіду на сцені та отримали велике задоволення від участі у всеукраїнському фестивалі. Надіємось, що це ще далеко не кінець історії гурту під назвою "Атланта".

Автор статті:
Костя Волошин