pSeVdo

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Юрец (Юрец) – Костік Юрій, вокал, ритм-гітара.
Kharts – Корчак Андрей, вокал, гітара.
Dibby – Костенко Андрей, бас-гитара.
Юрік – Юрій Виноградов, гітара.
MasterL24 (Master) – Бистрицький Олександр, барабани.

2003-й рік. Тобто, початок 2003-го року. Зима. Ми з Шуріком (Тоді – Саня, також відомий як Олександр Бистрицький, або MasterL24) сиділи на якомусь уроці по якомусь предмету. Ясна річ, за сусідніми партами. Я написав йому на листочку ритмічну схему тексту, який він пізніше напише на мою музику. Я допишу текст і "це" ми назвем "Последний шаг" – майбутній "хіт" майбутньої групи "ТНТ". До першого складу цього колективу увійшли також наші однокласники Юрій Костік (Юрєц, Zoom – вокал) та Олександр Волинець (Саня – бас, гітара і бас-гітара). На барабанах з нами грав Рома Колесницький (Кумар). На клавішних – вищезгаданий Саня Бистрицький.

У цьому складі ми кілька разів репетирували і навіть виступили з групою Zarja в актовому залі УФМЛ КНУ, але в основному, наша творчість полягала в складанні й виконанні пісень під акустичну гітару. Також додатковими атрибутами були вечір і пиво.

Осінь 2004-го. Поступивши в універ, ми змінили склад. До нас приєднався Андрій Костенко (Андрюха, Dibby – бас). Саня Бистрицький почав грати на барабанах. В грудні ми виступили на дні протистояння радіофізичного факультету університету Шевченка. Там нас помітив Костя Андріуца і запропонував допомогти почати регулярно репетирувати. Ця людина, як виявиться пізніше, зіграє також значну роль в нашій історії.

Купивши свої перші інструменти, ми почали репетирувати в підвалі першого гуртожитку. В цих шалено несприятливих умовах на протязі майбутнього року відбудеться наше загартування. Ми навчимося грати в абсолютно несприятливих для цього умовах.

Навесні 2005-го ми зіграли на дні народження Юрцової знайомої в Броварах з гуртом Blizzard (пацани нам теж дуже багато в чому допомагали). Потім на рідному факультеті та двічі на Яма-фесті. Тоді ми вже називались pSeVdo. До речі, нову назву вибирали довго і важко. І кожного разу, коли вже, здавалось, придумували прикольну назву, хтось з наших знайомих нас збивав і переконував, що назва отстойна. Нарешті народилась ідея назватись просто pSeVdo.

Весною також з'явились наші перші "псевдо-демки". "Псевдо-лажа" – запис на репетиційній базі на ДВРЗ на магнітну касету в лінію. Ця касета потім порвалась, ми її склеїли і оцифрували для історії. "Поляризація" – записана також в "лінію" на студії "Династія-рекордз". Поляризація, бо наш звукорежисер Костя якраз захищав диплом і постійно читав якусь книжку по цій темі. Обидва записи розповзлись по студмістечку Шевченка.

Восени знову був Яма-фест. Ми зіграли повністю україномовну програму і з цього моменту в нашому репертуарі нових російськомовних пісень вже не з'являлось. Також цей концерт здійснив ще один переворот. Ми перестали напиватись перед виступами. Ні грама алкоголю до концерту. Також восени були виступи на мехматі (на день студента) з групою Полбэнд, на радіофізичному факультеті (день протистояння) з ними ж, та клубі "Mr. Dizzy" з гуртами Де-Джим (тоді ми вже репетирували в гаражі в їхнього соліста) та Cold Spring. Записали "Досить", "Твій жар" та "Єдину".

Потім, познайомившись з Ярославою (юрфак) та Крістіною (економічний), ми записали з ними "Номер телефону" (лютий 2006-го). Виступили в "Барвах" (квітень) з Полбендом. Відкрився сайт (окрема подяка Сані Пантелеймонову та Антону Войтовичу). Спочатку це був тільки форум, але до осені вже був повноцінний сайт. Потім був бзюк зі скасуванням концерту в "Mr. Dizzy" (травень). І хоч і було важко і складно, ми пережили. Записали "Ти часто плачеш".

Восени – концерт у "Барвах" разом з Cold Spring. Тіпа два роки. В грудні – виступ на фестивалі "Осінній блюз" в Інституті фізкультури, куди нас пропихнули Полбендівці.

В лютому 2007-го – записали "Ти обіцяла". В квітні виступили на конкурсі естрадної пісні в червоному корпусі універу Шевченка. Влітку нічого не робили, бо Шурік звалив в Штати заробляти гроші. У вересні – знову виступ в улюблених "Барвах" з Board-21, Us Within та Схемою Сходу. Потім ми інтенсивно починаємо репетирувати, перегравати пісні власні та інших виконавців. До гурту приєднується Юра Виноградов (гітара), наш з Санею вінницький земляк, та й як і усі "псевдуни", "радіофізик-програміст". В оновленому складі святкуєм 3-річчя виступом у "Планеті" з Us Within, де, крім нових пісень, граємо "ремікси" і "рімейки" на старі композиції, навіть на деякі з епохи "ТНТ".

Здається, поки все. Але ще валом ідей, планів і мрій. Хочеться знайти хорошого клавішника. Хочеться зробити програму акустичних обробок, концерт каверів тощо. Ну і, звичайно, хочеться писати й записувати нові пісні.

Автор статті:
MasterL24