На Відміну Від

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Спільні пісні:
Сам собі хейтер – разом з VovaZiL'vova // 2007 – Йой #1


Фото:
На Відміну Від На Відміну Від На Відміну Від На Відміну Від


Коротка інформація:

"На Відміну Від" складається всього з двох осіб – Бєляєва і Фріла. Гурт виник 2005 року й за час свого існування випустив промо-альбом "Я боюся Чебурашку" (скачаний близько 40 000 разів), мікстейп "Врубайся" (скачаний трохи більше 60 000 разів), і два інтернет-синґли: "Збираю речі" і "Шукай мене".

"На Відміну Від" досить часто виступають як у клубах, фестивалях, так і на великих концертних майданчиках, наприклад, "Таврійські ігри", "Пробіг під каштанами" (Майдан Незалежності) тощо.

Тексти пишуть учасники гурту, аранжуваннями раніше займався Бєляєв, однак зараз цю роль взяв на себе близький друг гурту Едуард "Діля" Приступа.

Зараз "На Відміну Від" готують до випуску перший офіційний альбом і кілька відеокліпів на його підтримку. Практично всю музику до альбому написав Едуард Приступа, взявши участь у якості вокаліста на двох треках – "Обійми мене" і "Де мої крила".

У "На Відміну Від" немає якогось певного вектора творчого руху – тематика пісень дуже широка, в їхніх текстах можна знайти соціальні теми, і лірику, "стьоб", здоровий і міцний гумор.

У лютому 2011 року відбулися зйомки дебютного відеокліпу на спільну з Ділею пісню "Обійми мене". 12 березня 2011 року було презентовано акустичну програму "Хіп-хоп. Акустика. І шо?".