Ефір

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Арізонська мрія 5.57 Мб 192 kbit
Відкриття 6.06 Мб 192 kbit
Втрачаю (демо-версія) 3.25 Мб 128 kbit
Ніколи 9.41 Мб 320 kbit
Сила (демо-версія) 4.75 Мб 128 kbit
Ти ходиш по місту (демо-версія) 3.39 Мб 128 kbit


Фото:
Ефір


Коротка інформація:

Склад гурту:
Андрійченко Наташа – вокал,
Притюпа Вася – гітара,
Некрасов Льоша – бас,
Корольов Дєня – барабани.

Гурт "Ефір" існує не так багато часу аби бути відомим усім гарним людям, і не так довго виховує себе, щоб задовольняти смаки меланхолійних естетів та меломанів-флегматиків.

Учасники гурту познайомились один з одним майже одночасно в місті Ірпінь у 2007 році. Незабаром вирішили, що можуть стати не просто друзями. Музичні смаки хоча і різні в кожного з учасників гурту, але це як виявилось потім сприяло процесу сублімації – переходу з одного стану в інший. Отож і почали разом репетирувати. Музика пишеться спільно, окремі ролі дістаються кожному тільки під час виступів та записів пісень.

Царство звуків та відчуття слуху – ось якими категоріями прагнуть заволодіти музиканти, тому і вирішили обрати саме таку назву гурту – "Ефір".

Гурт "Ефір", крім концертних виступів як в себе "вдома", так і за межами рідного міста (Київ, Немирів, Рівне, Вінниця) має за невеликий термін свого існування і фестивальні – "Музентропія" (2007), "Рок-ластівки" (2008), "ПроРок" (2008).

У жовтні 2008 року гурт записав перший сингл на студії звукозапису Blacklightstudio. Зведенням займався Сергій KNOB Любинський.

На сьогодні у гурту на меті є продовження студійної роботи, а також, звичайно, дарувати свою творчість на виступах, на фестах.