PostSense

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
PostSense PostSense PostSense


Коротка інформація:

Склад гурту:
Вероніка Самандас – вокал,
Євген Павлюковський – гітара, бас-гітара, ефекти, лірика,
Олександр Зайцев – гітара, лірика,
Євген Клюшніченко – труба, клавішні,
Віталій Старченко – бас-гітара,
Миколай Сікора – ударні, перкусія.

Postsense – це справжній український построковий проект який був заснований 2006 р. у м. Біла Церква Євгеном Павлюковським і Олександром Зайцевим.

Стиль Postsense є досить специфічною похідною від блюзової форми, етнічних елементів, та сучасних прогресивних рок-течій.

За час свого існування Postsense виступили на більше ніж ста концертних майданчиках і фестивалях у різних містах України, серед яких Бандерштат, Мазепа фест, К’рок вперед та багато інших, в тому числі і в якості хедлайнерів.

У 2009 році гурт був відзначений на фестивалі "Червона рута" узявши приз глядацьких симпатій.

У 2011 році Postsense випускають дебютний альбом "Пити по краплі". Платівка вийшла досить колоритною і потужною, крім важкого гітарного драйву можна почути м’який тембр флюгельгорну, металофон, перкусію та багато іншого.

Що до текстової тематики, то червоною лінією через всі пісні диску проходить ідея під закликом "Досить!" – жорсткі тексти, андеграундна соціальна лірика, де відчувається глибока іронія та сарказм щодо відношення авторів до сучасної дійсності. Хтось скаже "надмірна соц. та політ. заангажованість", або просто намагання сказати від імені всіх тих, кому набридло бачити "листівки, лайно" і все те, що відбувається у країні і сучасному світі і хто вже давно забув що таке телевізор.

Робота над платівкою тривала рік і сім місяців, в записі приймали участь як постійні та тимчасові члени проекту, так і додатково залучені музиканти.

У збірку ввійшли композиції написані Євгеном Павлюковським та Олександром Зайцевим з 2008 по 2010 роки. Для виконання партій вокалу була запрошена вокаліста КВМУ ім. Глієра Вероніка Самандас. Продюсування проекту здійснив Євген Павлюковський.

Крім того пісні Postsense можна почути на таких офіційних рок збірках як "Вся Рок Україна", "101 пісня українського андеграунда".

Автор статті:
Євген Павлюковський