Вертеп

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Олексій Бондаренко – вокал, акустична гітара, губна гармошка, музика, тексти;
Микола Константінов – ударні інструменти, вокал, музика, аранжування;
Олексій Сосницький – бас-гітара, музика;
Дмитро Соловйов – клавішні;
Олена Завгородня – вокал;
Тимофій Хом’як – спів, дуди-сопілки, перкусія, музика, тексти, автор та керівник проекту.

Заснований у 2001 році у м. Дніпропертровськ, також відомий як Гуррт Мандрівних Дяків. З сольними концертами гурт проїхав більшість концертних та фестивальних майданчиків України, гастролював у Польші. Дискографія гурту налічує три повноцінних альбоми, окремі композиції можна почути на музичних збірках, зокрема "Країна мрій", "День Незалежності з Махном", "Мазепа-фест".

З 2007 року гурт працює в новому складі, новому стилі та над новою програмою. Тепер поезія Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Олександра Ірванця, Вікторії Наріжної та інших поетів сучасної української літератури змішана в оригінальному етно-ф’южні з елементами джазу, реггі та інших музичних стилів. Також гурт "Вертеп" використовує народний пісенний матеріал та літературну класику, як-от поезію Тараса Шевченка й Лесі Українки, в модерній музичній обробці. Поєднання world-music з українськими мотивами – ще один фірмовий ґандж гурту, безпрограшна комбінація, а у виконанні вертепівців все це виглядає дуже яскраво, смачно і драйвово.

Наразі гурт працює одразу над трьома новими альбомами.

Додатково до авторської програми, є ексклюзивні музично-поетичні проекти з Серієм Жаданом і Юрієм Покальчуком. З останнім "Вертеп" уже грав концерти 2007 р. на Львівському Форумі видавців та на літературно-музичному фесті "Харківська барикада". Крім того гурт презентує нову композицію на слова Сергія Жадана і музику всесвітньо відомого джазмена Пета Метені.

Г.М.Д. Вертеп – складова частина Мистецької Агенції "Арт-Вертеп".