Samosaboyzz

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Веркулич Роман – вокал
Петренко Шура – гітара
Чегодаєв Сергій – бас-гітара
Єрмак Віталій – барабани
Безкровний Андрій – клавішні

Гурт "Samosaboyzz" був заснований в 1997 році.

В перший склад входили такі музиканти: Грбіч – вокал; Крамаренко – клавішні; Чегодаєв – бас-гітара; Петренко – гітара; Занько – барабани; Салманов – перкусія; Давиденко – саксофон. Проіснувавши деякий час, гурт записав демо, але за відсутності фінансової підтримки проект в цьому складі припинив своє існування.

1998 – Чегодаєв, Занько, Салманов почали працювати в складі гурту "Мандри". Крамаренко, Давиденко, Грбіч продовжили клубну діяльність. Петренко відновив у новому складі "Непентес", потім заснував "Лунай", в складі якого відбулося творче знайомство з Безкровним (клавішні).

2000 рік. Безкровний, Чегодаєв, Петренко були запрошені до співпраці над новою програмою щойно відновленого проекту "Вхід у змінному взутті", до складу якого входили Фома (Веркулич) та МС Потап. Незабаром в гурті з’явився Прозоров (барабани). Створена концертна програма з успіхом виконується в клубах Києва та за його межами.

2002 рік. Запис сінглу "Демо" (ст. Комора).

2003 рік. Прозоров створює групу "ТОЛ".

2004 рік. З гурту пішов МС Потап, продовжуючи співати з Стьогановим (що повернувся з-за кордону) під назвою В.У.З.В.. З метою уникнення непорозумінь, музиканти вирішують продовжити свою діяльність під назвою "Samosaboyzz". Розпочали працю над записом альбому.

2005 рік. Вихід відео-кліпу на пісню "Где мой пёс?".

2006 рік. Відео на пісню "Усе в порядку", та "Я і ти".

2007 рік. Відео на пісню "Супермен".

2008 рік. Вихід альбому "Samosavershenstvo".

Джерело:
samosaboyzz.com