Аверс

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Май рай 4.64 Мб 128 kbit
Я хочу ту 3.61 Мб 128 kbit


Коротка інформація:

Гурт "Аверс" був заснований в 2000 році в м. Кременчуці. З тих пір склад трохи змінювався, але основа і головні ідеологи гурту – ударник Костянтин Байдуш, соло-гітарист і вокаліст Сергій Томашевський і бас гітарист та автор текстів – Олексій Желтухін тримають свої музичні позиції по сяк день.

Склад гурту налічує 6 чоловік, нещодавно до складу були запрошені клавішник і вокаліст та змінився ритм гітарист і з цим оновленим, потужним складом у гурту відкривається друге дихання. Музикантів гурту об'єднало бажання грати цікаву, оригінальну і най головніше – позитивну рок-музику, крім того при прослуховуванні композицій гурту у Вас не повинно виникнути відчуття, що Ви таке вже десь чули, тому що хлопці завжди шукали оригінального саунду.

Колектив свої перші кроки в рок-музиці зробив в Кременчуцькому державному політехнічному університеті. Першою піснею, яка прославила гурт на кременчуцькій рок-сцені була пісня "Весна", яка також є гімном фестивалю "Студентьска Весна" університету.

Гурт на даний момент розвивається в напрямку фанк-рок, а це танцювальні мотиви, оригінальні гітарні аранжування, драйвові проіграші, і потужні соло, а також тексти пісень гурту не ординарі, характерні філософським або романтичним підтекстом.

За роки свого існування Аверс встиг прийняти участь у багатьох фестивалях, деякі з них: "Байк-шоу" м.Кременчук, "Старий-новий рок" м.Бориспіль, "Червона Рута" м.Полтава та Дніпропетровськ, "Екстрім зона" м.Кременчук, "Музичний острів" м.Харків та інші. А також багаторазові виступи на міській площі міста і виступи в місцевих клубах. Крім того гурт сам являється організатором рок-заходів в своєму місті, а це концерт "5 років разом", "Рок-сесія".

На жаль, на сьогоднішній день існують тільки демо-записи гурту, але всеж таки пісні гурту можна почути на місцевих радіо-хвилі "Відкрите радіо". В перервах між роботою, навчанням, виступами і поїздками хлопці шукають можливість випустити свій перший альбом. Також нещодавно почав працювати Інтернет-сайт гурту, який знаходиться за адресою – www.avers.pp.net.ua, ласкаво просимо!

Джерело:
avers.pp.net.ua