Алла Івашина

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Все дістало! 3.57 Мб 128 kbit
Дощ 3.45 Мб 128 kbit
Зараза 2.82 Мб 128 kbit
Так як я 2.86 Мб 128 kbit


Коротка інформація:

В 1991 році, у місті Калуш (Івано-Франківська обл.), народилась ровесниця незалежності України Алла Івашина. Вже з трьох років Алла почала співати, де замість мікрофону їй служив дистанційний пульт, а роль фонограми чи то оркестру виконували телевізійні виступи українських артистів. Але одна подія по-особливому вплинула на її подальше ставлення до музики. В 1995 році в рамках музичного фестивалю, що проводився у Калуші, в якості гості виступала тоді ще невідома співачка Ані Лорак. Сидячи у батька на колінах, дівчинка була настільки зачарована її співом, що вирішила неодмінно стати співачкою. Пізніше, коли Ані Лорак почали транслювати по телебаченню, Алла намагалась копіювати її голос, манеру, і навіть малювала дві маленькі родинки біля вуст, як і у її улюбленої співачки. Аллин тато, знявши це на відео, через свої друзів – гурт "Брати блюзу" передав ці записи Кароліні. Яким же було здивування, коли через деякий час до Ярослава Івашина подзвонив продюсер Ані Лорак Юрій Фальоса, і повідомив, що ці записи включені у цикл музичних передач Ані Лорак і транслюватимуться в програмі "М", що на УТ-2. Тоді Алла вперше побачила себе по телебаченню. А далі були численні домашні репетиції. І тут потрібно дати належне Аллиним сусідам, які через бетонні панелі будинку з розумінням вислуховували багатогодинні гучні співи.

Неподалік Аллиного будинку розташований спортивний комплекс, позаду якого знаходиться невеличка площадка. Саме тут була її перша сцена і глядацька аудиторія. Алла збирала всіх дітлахів зі свого двору, на папірцях малювала квитки із зазначенням дати, часу і місця проведення концерту і співала. Ціна такого квитка була 50 коп. Потім всі разом йшли до магазину, і на вилучені кошти Алла купувала дітям солодощі. Всі були задоволені.

Коли Аллі виповнилось 10 років, виникла потреба співати під якийсь музичний супровід. Тоді з’явились перші фонограми. Це були музичні міді-файли поганої якості, взяті у музикантів, або завантажені з Інтернету. Перші справжні студійні фонограми подарували Аллі Ані Лорак і її продюсер. Потім Алла познайомилася з київською поетесою і композитором Анною Заклецькою, яка включила у Аллин репертуар свої пісні "Дощ", "Я забуду тебе",... 2004 рік для Алли став багатим на події. Вона у якості гостя виступила на ювілейному концерті музичного гурту, перемогла у конкурсі карооке, влаштованому мережею магазинів "Епіцентр", а 24 серпня виступила в дуеті з Ані Лорак на святкуванні річниці Незалежності України. Одночасно зі своїм сольним проектом Алла стає солісткою рок-гурту, хоча ця співпраця була нетривалою. Алла продовжує розвивати свій власний проект, виступаючи не лише у своєму рідному Калуші, – її запрошують і у інші міста регіону. Алла починає брати уроки вокалу у викладачки коледжу культури Галини Мартиненко, яка вчить її основам техніки вокалу, з розумінням ставлячись до музичної стилістики і особливостей постановки голосу.

Далі Алла спробувала себе на музичних фестивалях . У 2005 році вона взяла участь у фестивалі "Золотий тік" – (3-я премія), "Захід 21 століття" – (1-а премія). У цьому ж році Алла випустила на компакт-диску свій перший музичний демо-альбом "Мелодії дощу". Вона бере участь у різноманітних концертах зіркового рівня, виступаючи на одній сцені з відомими виконавцями. Першою значною подією 2006 року став сольний концерт Алли, який отримав численні схвальні відгуки музикантів, преси. Увесь цей час Аллиним продюсуванням займається її тато, – Ярослав Івашин, який на сольному концерті був і автором сценарію, і режисером-постановником. А Ані Лорак з нагоди цього концерту прислала Аллі своє відео вітання, яке було продемонстроване під час заходу. У цьому ж році Алла стає володаркою Гран-прі пісенного фестивалю "Карпатські соловейки".

Алла постійно шукає себе, експериментує. Саме тому у її репертуарі можна почути різні музичні стилі. Коли постала проблема з новим репертуаром, для Алли починають писати пісні: Олександр Німак, Олександр Перепелюк, Степан Кузів, Володимир Таранович, Ярослав Івашин, Юрій Ліуш; Ірина Родик; поетеса Ірина Мандич та ін. Алла мріє мати своїх музикантів, адже тільки тоді є можливість справжнього творчого експерименту та імпровізації, проте поки що такої можливості нема. Новий музичний матеріал Алла записує на студії "Positive records" , де у записі активну участь бере гурт "Neoplan" , особливо Олександр Уницький та Андрій Коропчук. Декілька пісень було вислано на Український музичний портал в рамках акції по підготовці музичного МР-3 збірника під назвою "Нова територія МР3 XXL". На електронну адресу Алли прийшов лист із похвальними відгуками від Юлії Курової ("Територія А") про те, що Аллині пісні будуть включені у збірник. Аллині персональні сторінки створюються на українському музичному порталі www.ter-a.com.ua у розділі "Нова територія МР-3" та на FM-порталі http://ofm.net.ua. Починається робота над створенням персонального сайту www.allaivashyna.com.ua. Її пісні стали звучати на ФМ-станціях: "Рокс ФМ"; "УХ-радіо" та ін.

У 2007 році Алла бере участь у кастингах 1-ї фабрики зірок і потрапляє у 30-ку кращих. Проте потрапити на сам проект Аллі не вдалося. Це принесло їй деякі розчарування і вона кілька років не приймала участь у пісенних фестивалях та телевізійних кастингах, стала рідше виступати на сцені.

В 2010 році Алла взялася за поповнення свого репертуару, а в 2011 році все ж таки вирішила спробувати свої сили у кастингах телевізійного вокального шоу "Народна зірка-4". В результаті Алла стала учасницею телепроекту, де співала в дуеті з народним артистом України Олександром Пономарьовим.

У 2013 році, успішно пройшовши регіональний кастинг, Алла стала учасницею телепроекту "Х-фактор", де на телевізійному відборі отримала чотири "так" і високу оцінку свого виступу з боку журі, а особливо від загальновизнаного російського музичного критика Сергія Сосєдова.

Нині Алла працює на місцевому телебаченні ведучою, але не полишає концертної діяльності. У цьому їй допомагає мистецька агенція "Захід-шоу".

Джерело:
allaivashyna.com.ua