Антитіла

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Тополя Тарас – фронтмен
Олексій Скурідін – ударні
Сергій Вусик – клавішні
Віктор Раєвський – бас
Нікіта Чухрієнко – гітара

21 червня 2004-го року київський гурт "Антитіла" (назва пішла від однойменної пісні) дає перший сольний концерт у клубі "Ланселот". Саме ця дата і вважається днем народження команди.

Далі, протягом наступного року, паралельно з виступами у клубах м. Києва, йде підготовка до всеукраїнського молодіжного фестивалю "Перлини сезону 2005". Записуються перші пісні та заповнюється заявка на участь у фестивалі. Пройшовши відбір за дисками та живе прослуховування, гурт їде на фестиваль, перед цим чудово відсвяткувавши свій перший ювілей 21 червня 2005 року у "Народному клубі Київ" та виступивши вперше на великій сцені на Майдані Незалежності.

Гурт серйозно підготувався до конкурсу і максимально виклався під час виступу. Результат – перша премія фестивалю "Перлини сезону" у номінації поп-музика та прямий ефір на каналі "М1". Радість від успіху була безмежна, адже це перша вагома перемога у творчій діяльності.

Потім була велика кількість концертів на майданах та площах м. Києва. Майже зразу гурт входить у п’ятірку фіналістів-переможців Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців "Нова територія", організованого відновленим на той час національним хіт-парадом "Територія-А", та стає фіналістом міжнародного фестивалю "Чайка 7".

Трохи пізніше починаються зйомки дебютного кліпу на пісню "В твоїх очах", під час яких вісім годин, майже роздягнені хлопці, провели на кризі посередині Дніпра заради створення якісного та цікавого кліпу. Мороз вносив свої холодні корективи у процес і заставляв хлопців тремтіти. Але, усвідомлюючи важливість і унікальність того, що відбувається, "Антитіла" не відступили перед холодом і відзняли весь потрібний матеріал!

При цьому не зупинялась концертна діяльність гурту: Донецьк, Суми, Черкаси, Запоріжжя (відкриття гала-концерту фестивалю "Перлини сезону", в ролі гостей, а також низка концертів по запрошенню Соціалістичної партії України), Київ (неодноразові виступи на Майдані Незалежності, Контрактовій площі, чисельних клубах), участь у різдвяному концерті на Майдані Незалежності, за організації "Лавіна-концерт" і трансляції "ТРК Київ".

25 Березня 2007 року "Антитіла" стають першим гуртом, який прийняв участь у проекті "Шанс" на телеканалі Інтер, виконавши свою власну пісню "Я не забуду", і створивши тим самим прецедент в історії програми. Кузьма та Наталка Могилевська були вражені рівнем майстерності досить молодих музикантів та "хітовістю" музичного матеріалу гурту. Кузьма навіть сказав: "Якщо зараз взяти, і, ось так, випустити шестеро цих хлопців на велику сцену, з цією "піснярою", то багатьом прийдеться піти на пенсію..." Тільки за неділю після виходу програми в ефір, з офіційного сайту гурту "Антитіла" пісню "Я не забуду" скачали 3000 чоловік. Люди хочуть чути "Антитіла", і це підштовхує радіостанції до ротації пісень гурту, зокрема радіо "Київ", "Наше радіо", "Європа FM", "Шарманка" постійно заповнюють ефір піснями гурту, а на "Просто радіо" пісня "Я не забуду" довгий час інтенсивно ротується! Все це дає хлопцям наснагу і сили для створення нових хітів.

Далі починається період насиченої концертної діяльності та корпоративних виступів. Зокрема з агенцією "Спека Мюзік" гурт здійснив тур шістьма містами України.

11 червня 2008 року відбулася презентація кліпу на пісню "Маямі".

А 23 грудня 2008 року в київському арт-клубі "44" відбулася презентація дебютного альбому.

Гурт "Антитіла" досить перспективний, і великий інтерес музичних критиків і простих слухачів це підтверджує. Журналісти охрестили команду "новою стрімкою хвилею українського поп-року", та пророкують зіркове майбутнє. Музика гурту охоплює широкий круг слухачів та сповнена енергією і змістом. "Антитіла" відкриті для співпраці.

Джерело:
antitela.com.ua