Da Bitt

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад гурту:
Милимко Тетяна – вокал, лірика
Овсянніков Іван – гітара
Лисий Євген – бас-гітара
Сашко Мельничук – клавіші
Кулік Костянтин – барабани

Офіційним днем народження гурту вважається 9 квітня 2004 року. До створення "Da Bitt" кожен з учасників мав досвід гри в інших групах, проте вже тоді вони були добрими друзями.

У 2001 році підчас спільного концерту виникла ідея створити "щось своє", ні на що не схоже. Таким чином, сформувався перший склад "Da Bitt": Милимко Тетяна – вокал; Лисий Євген – біс-гітара; Овсянніков Іван – гітара; Вєлков Євген – барабани. З часом приєднався Славко Муравецький – діджей.

У 2002 році "Da Bitt" взяли участь у 8-му відбірковому турі фестивалю "Червона рута – 2003". Це був один з перших публічних виступів, але він був вдалим – "Da Bitt" стали переможцями. Крім того, перемога у відбірковому турі стала поштовхом до того, щоб переглянути відношення до своєї справи. Репетиції стали регулярними, та, звісно, з’явилася справжня мета. Більш вимогливо почали ставитися один до одного та до самих себе.

У 2003 році мали виступи на фестивалях: "Матадор"; "Гоблін шоу"; "Пікейні жилети". Цього ж року групу покидає діджей, але його місце займає 2-ий гітарист Валентин Вишневський. Команда вперше їде виступати за межі Одеси, а саме в Київ, на фінал всеукраїнського фестивалю "Червона рута – 2003". "Da Bitt" вперше побачили таку кількість українських рок–гуртів та отримали можливість подивитись на себе зі сторони. У результаті – чесно програли в конкурсі, але виграли для себе крок вперед на шляху до своєї мети. Восени того ж року – поїздка на фестиваль авторської пісні ім. Ніщинського, в м. Ананьїв, де зайняли перше місце.

2004 рік стає роком пошуків. Через внутрішні непорозуміння з групи йдуть барабанщик та другий гітарист. Протягом місяця проводилося активне прослуховування різних барабанщиків. Нове та справжнє життя "Da Bitt" почалося з появою барабанщика Костянтина Кулика. Пишеться нова програма та в серпні 2004 року "Da Bitt" знову випробовує себе на сцені відбіркового туру фестивалю "Червона рута – 2005", де займає 1 місце.

Група може похвалитися численними виступами в клубах Одеси та області, а також ефірами на телебаченні та радіо. Взимку 2004 року були зроблені демо–записи 3-х пісень: "Сповідь янгола", "З тобою", "Ні слова про любов".

У 2005 рік увійшли з новою півтора годинною програмою. Навесні 2005 року відбулися зйомки першого демо–кліпу на пісню "Ні слова про любов".

21-22 червня 2005 року "Da Bitt" виступали у фіналі всеукраїнського фестивалю "Червона рута – 2005", де отримали багато об’єктивної критики та диплом лауреатів 1-ої премії.

15-17 липня взяли участь у фестивалі "Тарас Бульба" (м. Дубно), де зайняли 3 місце. 30 липня поїхали, вже як гості, на фестиваль "Спас на Хортиці", що проходив у м. Запоріжжя, де отримали подяку та диплом "За відродження української духовності".

Восени мали виступи на фестивалях "Нівроку – 2005" (м. Тернопіль) та "Рок-рик" (м. Львів).

В жовтні до складу гурту приєднався піаніст Сашко Мельничук.

2006 рік відзначився великою кількістю виступів на відкритих майданчиках та клубних концертах. Демо-запис після прослуховування був відзначений авторитетним журі фестивалю "Чайка", що дало змогу прийняти участь у фінальному турі в червні.

Джерело:
dabitt.narod.ru