Безодня

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Склад групи:
Олександр Банашко – вокал
Михайло Мельник – гітара
Євгеній Вебер – гітара
Микола Тимченко – бас
Володимир Домбровський – барабани

Гурт "Безодня" бере свій початок з березня 2005-го року, коли безнадійно закоханим в музику хлопцям спало на думку втілити в життя спільну мрію, а саме, творити і бути почутими. Одразу ж було сформовано стартову четвірку, до складу якої входили: Олександр Банашко (гітара-вокал), та Михайло Мельник (гітара), Ігор Когут (бас-гітара) та Віталій Клак (барабани).

Не пройшло й місяця, а новоспечений рок-бенд відбамбурив свій перший концерт. Невдовзі до гурту приєднався Сергій Левченко (гітара), додавши музиці гурту більше мелодизму та різнопланових цікавих рифів. А Сашко змінив амплуа обмежившись лише вокалом. Трохи згодом відбувся ряд концертів. Концерти з різними "панк" та "дез" гуртами, клуб "П’ятий елемент", де хлопців, мабуть, ніколи не забудуть, участь в акціях "Молодь проти Сніду", акція на підтримку "Телефону довіри". Далі на хлопців чекав дуже відповідальний виступ, їх запросили зіграти на розігріві у гурту "Таліта Кум", на цей концерт вони вийшли під назвою "Безодня"! Виступ був вдалим, Юлія Міщенко залишилась задоволена, "Безодня" звісно – також.

Весною, як це не прикро, гурт залишає бас-гітарист (Ігор пішов виконувати борг перед Вітчизною). Але ж зупиняти мрію, яка перетворювалась в реальність, ніхто не хотів. Отож, хлопці запросили свого старого знайомого Олексія Брагіна пограти з ними, доки вони не знайдуть собі басиста. Відігравши з "Безоднею" ще два концерти, один з яких був у м. Кам’янець-Подільський, Олексію дуже сподобалась музика гурту і він виявив бажання бути постійним учасником гурту – інших також влаштовувала участь Олексія.

В кінці зими хлопці почали записуватись на маленькій аматорській студії, де записали пісні "Загублені люди" та "Не забувай". Ці дві пісні, а також концертні записи, швидко розійшлись по місту та за його межами. "Безодня" продовжує творчо збагачуватись, дає концерти.

Нещодавно "Безодню" запросили зіграти на деяких літніх фестивалях, один з яких "Тарас Бульба". Хлопці гарно "засвітилися", і записали ще одну пісню "Сила води". Але на цьому не закінчилися їхні веселі подорожі, вони відіграли ще одну програму на Тернопільській "Висадці", а у жовтні на "Нівроку", що безумовно говорить про прагнення досягти своєї мети. Але на цих відомих фестивалях з гуртом грав уже інший, безумовно талановитий барабанщик – Володимир Домбровський (екс. DRIVE), який дуже вдало "вписався" у колектив.

На протязі місяця, (в жовтні 2006 року) гурт покинули двоє учасників – Сергій Левченко, та Олексій Брагін, через розбіжність музичних поглядів, але хлопці, не опускаючи рук, швидко запросили до себе не менш талановитіших юнаків. Гітарист Євген Вебер (екс. "DRIVE") та бас-гітарист Микола Тимченко (екс. "The Хлопці", "5-й Корпус") з задоволенням прийняли цікаву пропозицію.

Вже у новому складі гурт виступив на відбірковому фестивалі "Червона Рута-2006", де зайняв перше місце. Одразу після цього, хлопці вирішують, що в них набралось достатньо музичного матеріалу щоб записати дебютний альбом. Тому на початку 2007 року, після ще кількох концертів, "Безодня" сідає у студію, де до серпня нарешті записує та зводить "Не мовчи!", який скаладається з 11 треків, що були ретельно відібрані зі всього матеріалу...

Джерело:
bezodnya.com